Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek azok az Oscar-díjas...

Melyek azok az Oscar-díjas filmek, amelyek csalódást okoztak, és melyek amik megérdemelték?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 05:52
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Pl a Bombák földjén és a Pí élete csalódás volt. Ez utóbbit épp pár napja láttam mozimaratonon, elég nagy reményeket fűztem hozzá az alapján, amiket beszéltem róla, de csak egy látványos film egy végtelenül unalmas sztorival, amiben az egyetlen különlegesség, hogy metaforákban meséli el...
2013. márc. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ami nagyon nagy csalódást okozott nekem az a Bombák földjén, a Francia kapcsolat, a Fölvonulás, az Olivér!, a 80 nap alatt a Föld körül


semmiképp sem Oscar-színvonalú a Cimarron és A földkerekség legnagyobb showja, de nekem egészen tetszettek, leginkább utóbbi

2013. ápr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!