Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Joker miért utálja Batmant?

Joker miért utálja Batmant?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 16:20
 1/3 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%
A képregényekben legalább 3 különböző eredettörténetük van. A Tim Burton-féle Batman szerint egyszerűen őrült és Batman az útjában áll; az új Nolan-változatban viszont egyáltalán nem utálja, mert ő a kiegészítése, csak együtt tudnak létezni, ezért nem ölik meg egymást.
2013. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem Nolané sokkal jobb:)
2013. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Érted?? ***** válasza:
Alapból úgy találták ezt ki, hogy joker egyszerűen pszichopata és szeret mindenki csak úgy poénból megölni és lopni persze. Batman ebben mindig meg akarja akadályozni, ezért utálja batmant. Később batmant eléggé lebutították (ez az '50-es és '60-as években volt) ezért joker-ből is egy huncut tréfamestert csináltak, de szerintem az indítéka nem változott. A '70-es években tértek vissza a komolyabb köntösba, akkor szerintem nem akarta megölni, csak játszadozott vele, bár ebben nem vagyok biztos. A 80-as években kezdett elterjedni az az értelmezés, hogy batman is olyan őrült, mint ellenfelei. Ezekben a képregényekben Joker és Batman csak "játszanak". Nem fogja semelyik megölni a másikat. Aztán volt olyan is, hogy Joker egy biszexuális pszichopata kéjgyilkos, aki kifejezetten szereti batmant. Az ilyen, hogy Joker és Btman csak játszadoznak gondolkodás máig él.
2015. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!