Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmek, történetek jól sikerül...

Filmek, történetek jól sikerült, vagy éppen gonosz, félre sikerült fizikai, és embereken végzett orvosi kísérletekről, beavatkozásokról? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint a stanfordi börtönkísérlet, Frank Einstein története, vagy a nácik 2. világháborúban végzett kísérletei. Ahogy a genetikával "szórakoztak", és különleges, néha napján balul sikerült, brutális teremtményeket alkottak. Genetikai, orvostani balesetek következtében létrejött emberek, élőlények, elszabadult vírusok, rossz indulatú mikro organizmusok legendáját, rejtélyes történetét dolgozza fel.

Vagy kül. fizikai, nukleáris kísérletek, legendák, mint pl. a philadelphiai kísérlet, vagy ahogy anno ahogy Tesla és társai "bohóckodtak" (általam egyik legnagyobbra tartott fizikus, elnézést a fogalmazásért :D) a villamos energiával, az is egy érdekes sztori.

Történetek, sztorik amik valamilyen szinten (!) alapjául szolgálhattak olyan filmeknek mint a Tunnel, REC, Borzongás, 4. típusú találkozások, Ideglelés Csernobilban, A barlang, Sziklák szeme, Legenda vagyok, 28héttel/nappal később, Tébolyultak, stb...

Elsősorban filmet, de nem kifejezetten azt, lehet egy jó dokumentum film, vagy egy cikk, írás (no nem a feminás, life.hu-s féle hülyeségek).

Nyilván keresgettem google-ban, youtube-on, azért kérdezem, hátha tud még valaki mondani valami jót, bármi jöhet ami eszetekbe jut, lehet még nem hallottam róla.



2013. márc. 23. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha bírja a gyomrod,és az idegszálaid jó erősek,akkor nézd meg az "EGY KÉS FILOZÓFIÁJA"(Philosophy of a Knife)című filmet.Japán emberkísérletekről szól. (természetesen nem fikció)És meg is mutat mindent.Úgy hogy,ha nem bírod az ilyen kemény és véres filmeket akkor hagyd ki. [link] :)
2013. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hybrid genetikailag modosított lényről szól, aztszem 2 éve volt mozikban.

A tökéletes trükk is nagyon jó film. (van benne teleportálás, Tesla is stb...)

Esetleg tudom ajánlani a Kaptár 1-2-t (többi sajna már gyenge lett).

De sztem ha rákeresel h "horror & science ficton" angol oldalakon találsz 1000 ilyen filmet aztán port.hu-n beírva a címüket tudsz szelektálni.

2013. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!