Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok-e ezekhez hasonló...

Tudtok-e ezekhez hasonló horror filmeket?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami nem ANNYIRA rémisztő annyira, inkább sok a haláleset benne. Mint például a "Viasztestek" című film. Vagy mint például "A gyilkos tó" című, aki látta tudja miről van szó. Esetleg olyan, amiben olyan emberek szerepelnek, akik úgymond örömükben gyilkolnak, vagyis megölnek valakit és elkezdenek nevetni rajta vagy ilyesmi. Még a Végső állomás-hoz is hasonlítanám. Ha lehet új legyen, legfeljebb 5-6 éves.. És fiatal szereplőkkel. :)
2013. márc. 24. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

"inkább sok a haláleset benne. "

"olyan emberek szerepelnek, akik úgymond örömükben gyilkolnak"

"Ha lehet új legyen, legfeljebb 5-6 éves.. És fiatal szereplőkkel. :)"


I saw the devil-Láttam az ördögöt(2010)


Ez igaz,akció-thriller,de nem rémisztő és nagyjából majdnem mindegyik kritériumodnak megfelel. Remélem segíthettem!

2013. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rémálom az elm utcában ( 7 részes, az 1. fantasztikus és utána a többi rész egyre gyengébb de szerintem megéri megnézni őket:D )
2013. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyu és Apu. :) Aranyos címe van, de amúgy beteg film.
2013. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!