Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Oldboy-hoz (és a Bosszú...

Az Oldboy-hoz (és a Bosszú trilógiához) hasonló koreai thrillerek/drámák?

Figyelt kérdés

Nemrég ajánlották,ezért megnéztem az Oldboyt és a Bosszú urát(a bosszú asszonya meg tervben van).Mindkettő tetszett,tudnátok ahhoz hasonlókat ajánlani?

Amiket még ismerek,azok a Keserédes élet és az I saw the devil,bár még egyiket sem láttam-ezek jók?

Lehetőleg olyat ajánljatok,ami elgondolkodtató,van mélyebb mondanivalója,stb..(tehát mint a fent említett filmek,csak kicsit szűkítettem a kört).


Horrort is mondhattok,de eddigi tapasztalataim alapján a koreaiak nem a legjobbak a horrorban :) Az egyetlen K-horror,ami nagyon tetszett az a Két nővér volt.


Előre is köszi a válaszokat!



2013. márc. 2. 13:17
 1/7 HalkHogen ***** válasza:
Az I Saw The Devil egészen kiváló film. De a Keserédes élet is igen jó. Nyugodtan nézd meg őket, tetszeni fognak.
2013. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HalkHogen ***** válasza:

Állítólag jó még pl.:

Az üldöző (2008)

A halál jele

No Mercy (2010)

2013. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Még jöhet,ha valaki tud esetleg.

2013. márc. 2. 19:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem közben az I saw the devilt.Igazad van,tényleg kiváló film!Tetszett.
2013. márc. 3. 19:26
 5/7 anonim válasza:
Blind (2011) Kim HaNeul-lel a főszerepben.
2013. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

The Chaser (az Oldboy után a kedvencem)

Memories of Murder

Mother

The Man from Nowhere

Taegukgi (ez kicsit kilóg a sorból, de megéri megnézni)

2013. ápr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az első három,amit felsoroltál épp most fog sorra kerülni. Azonkívül tegnap megnéztem egy Bedevilled című filmet is,az is tetszett.
2013. ápr. 17. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!