Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking Deadesek! Nektek ki a...

Walking Deadesek! Nektek ki a kedvenc szereplőtök és miért? Nekem Michonne. Kiváncsian várom mi lesz vele.

Figyelt kérdés
Mellesleg ez a "Kormányzó" nagyon szemét, én rühellem , remélem Michonne leszúrja a torkán a kardját.

2013. márc. 24. 20:20
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Ja és Glennről nem írtam. Hát, nem a kedvenc szereplőm, de nincs bajom vele :)
2013. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
63%

"A mai résztöl beszartam, Merle meghalt?!"


Én meg attól szartam be hogy nem voltál képes egy SPOILER feliratot odabiggyeszteni a kommented elejére. Tudod, nem mindenki látta még azt a részt (én se).

2013. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Bocsi,a pillanat hevében erre nem gondoltam.
2013. márc. 26. 19:29
 14/38 anonim válasza:

hú hát én még csak a 2. évad közepénél járok, de nagyon durva mert tegnap kezdtem el nézni az első évadot, mert hallottam hogy nagyon jó, és egyszerűen nem bírtam abbahagyni. nagyon para :D

amúgy nekem az eddigi kedvenceim daryl, glenn és rick.

darylt bírom, mert ha ez a valóság lenne, és választani kellene hogy kivel menjek, tuti vele mennék, mert mellette tökre biztonságban érezném magam.

glennt már az elején megkedveltem amikor "kiszabadította" ricket a tankból. nagyon jószívű, és merész is igazából, mert az első évadban ő ment le a csatornába, meg rick táskájáért vissza a tank mellé, aztán a 2. évadban a kútba amikor ki kellett szedni a járkálót.

ricket pedig alapból megkedveltem..mondhatni ő ilyen főfőszereplő..mert hát kb. mindenki ugyanannyit játszik, de őt követhettük már a legeslegelejétől.

bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett. :)

2013. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Kár Merle-ért , a legnagyobb badass kiesett :S
2013. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Daryl:) Bejön az egész stílusa,azok a beszólások meg az idióta poénjai :D Meg tetszett az a pozitív változás is amin keresztül ment az első évadtól a harmadikig. Meg nálam a kisbabás rész mindent vitt:)Hogy odavolt már Judith-ért.*-*

Am kedvencem még Glenn és Carol is. Glenn azért mert tényleg jószívű. Szerintem pont egy olyan karakter akit egyből a szívedbe zársz. Legalábbis nálam így volt. Carolt meg azért kedvelem mert tök erős egyéniség lett belőle, azok után amit tett vele a férje. Meg persze Daryl miatt is az egyik kedvencem.

Akit az lején még utáltam az Andrea. egy nagyképű idióta pics-nek tartottam, de mostanra változott a helyzet.Ja és Lori-t is gyűlöltem.Sztem nem kell magyarázni...

kisebbféle SPOILER

nem értem Andrea miért nem ölte meg a Governor-t, amikor volt rá alkalma...na mind1.

2013. márc. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

még valami...

SPOILER

Ja am Merle-t én is nagyon sajnáltam.Lehet h egy igazi s.ggfej volt de én néha nagyon bírtam:D Pont akk kellett "kinyírni" a sorozatból amikor elindult a javulás útján.

És az a jelenet mindent vitt amikor Daryl megtalálta. Nagyon durva volt. Eléggé megkönnyeztem.

És van egy tippem arra h kifogja megölni a Governor-t.

2013. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Jaja Vasárnapi rész címe lehetne akár az is hogy : Daryl ENRAGED
2013. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 Slow válasza:
Én bírok mindenkit a csapatból,főleg Darylt,Ricket,Glennt és Maggiet:D
2013. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

SPOILER


Aki látta az évadzárót,vélemény? Miért nem tudott még meghalni mindig ez a szemét kormányzó? És ennyien a börtönben?:D

2013. ápr. 1. 17:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!