Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz a Crank címü filmnek...

Lesz a Crank címü filmnek harmadik része?

Figyelt kérdés
Aki láta a filmet az tugya, hogy a Crank első része, más néven Felpörgve úgy végződöt, hogy ki zuhant egy helikopterböl és az esés után még pislogot. A ketes rész pont ennek a folytatása az első részel kezdődik és a végén pedig úgynéz ki meg halt de ki nyita a szemét. Azt hiszem ez azért lett így rendezve, hogy legyen folytatás. De sehol nem lehet ezel kapcsolatban olvasni vagy látni valamit a neten, csak kamu Előzeteseket lehet találni a You Tubeon. HA VALAKI TUDJA, HOGY LESZ FOLYTATÁS VAGY NEM AKKOR LEGSZI IRJON.

2013. márc. 27. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Lehet infoakt talalni a neten. Azt is meg lehet talalni, hogy 2011-ben bejelentettek, hogy lesz Crank 3 es hogy nem ragaszkodnak feltetlen Stathamhez, ahogy az is lehet, hogy elözmeny lesz. Csakhogy 2012 ota nem igen jönnek uj infok. Raadasul ugy nez ki, Stathamet nem igen erdekli a dolog.


Szoval bejelentettek, de stagnal az egesz.

2013. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen én is szintén úgy tudom , hogy terveztek harmadik részt viszont nem feltétlenül Stathamel. Pontosan nem is tudom kiről volt szó a főszerepben de ha jól emlékszem egy néger színészről -amin elég rendesen meg is lepődtem- . Hát jó lenne ha lenne valami mert a hallgatásnál minden jobb.
2013. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Crank csak azért jó film, mert Jason Statham szerepelt benne. :) Ha lenne harmadik rész nélküle, meg sem nézném. Amúgy meg fölösleges folytatni. Az első rész jó volt az alapötlete miatt. A második már gáz volt, túlságosan túlzó volt, de Statham azért megmentette azt is. :)


Egyébként ne haragudj, de annyira gáz az írásod, hogy az csak na. Legalább rakj valami helyesírás ellenőrzőt a böngésződbe, az aláhúzza pirossal.

2013. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet ertek a harmadik valaszal, a crank Statham nelkul szart sem er. Nagyon gaz, hogy igy alakulnak a dolgok jo volna egy harmadik resz onan ahol be fejezodot a masodik resz. :(
2013. márc. 27. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
KELL CRANK 3!!! NINCS EGY NORMÁLIS AKCIÓFILM A NETEN, EZ AZ VOLT, DE TÖBB KELLLLLL!!! (igen, kb mintha a crackről lenne szó :D)
2013. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!