Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megy a national geographic on...

Megy a national geographic on olyan nével egy műsor hogy:Túlélési praktikák véleményetek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoktam nézni. Jó. :D
2013. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

énis szoktam és van egypár olyan ember benne aki olyanra készül ami viszonylag reális nem?:D

Többiek véleményére is kíváncsi vagyok

2013. márc. 29. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekesnek érdekes. De szerintem némelyik elég zakant. Annyi pénzt elkölteni sokszor felesleges dolgokra. Én biztos nem tenném. Meg nekik is mi a garancia, hogy ha bekövetkezik a karasztrófa akkor túlélik? Semmi.
2013. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a műsorban szereplő emberek bolondok

olyan katasztrófákra készülnek fel, amik meg sem fognak történni, vagy legalábbis addigra ők már rég halottak lesznek

2013. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3.világháború,túlnépesedés ezekre nemtom hogyan lehet készülni,de sztem ez a 2 ami a talán legjobban fenyegeti az emberiséget..(saját vélemény)
2013. márc. 31. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát azért én szeretnék egy földalatti bunkert, vagy egy várat :D
2013. máj. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tpb98 válasza:
És azt meg lehet valahol nézni online-n ? :)
2014. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!