Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A kőszívű ember fiaiban hol...

A kőszívű ember fiaiban hol találhatok pontos (lélektan, nyelvezet, belső, külső, milyen változason mennek keresztül jellemileg) jellemzést a szereplőkről?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok vagy küldjetek linkeket. Ha lehet akkor a jellemző bebizonyítására írjatok példákat. Küldhettek priviben is. A legfontosabb szereplők Richárd, Alfonsine, Zebulon, Rideghváry. Előre is köszönöm.

2013. jan. 18. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Elolvasod, akkor meg tudod írni te is. Nem hiszem, hogy bárki is írt volna erről linket.
2013. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elolvastam csak tippek, tanácsok kellenének
2013. jan. 18. 18:20
 3/4 anonim válasza:

Na ne hülyéskedj. Elolvastad a regényt és internetről akarod másolni a jellemzést ?


Figyelj, nem az a lényeg, hogy kimásolj egy tökéletes elemzést vagy jellemzést vagy akármit a nettről. Pont ez az, amiről az irodalomnak NEM kellene szólnia. Ha elolvasol egy könyvet, azt magadnak kell megtanulnod elemezni, pont az a lényeg, hogy te dolgozzál rajta, mert idővel sokkal könnyebben fogsz tudni megérteni nehezebb műveket is. Ha folyamatosan az internetre támaszkodsz akkor soha nem fog kifejlődni benned az irodalmi megértés és elemző készség.

2013. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is elolvastam (2x is) de külső tulajdonságokat alig lehet benne találni. Belső sincs sok.
2013. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!