Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai filmiparról?

Figyelt kérdés
Valahogy nekem jobban tetszett a kilencvenes évek mozija, főként a színészi alakítások. A mostani technikára én is azt mondom, hogy ok. tök jó, hogy évente kijön egy Transformers vagy egy Bosszúállók és a látvány az bámulatos. Inkább arról kérdeznélek benneteket, hogy összességében mit gondoltok a mai mozifilmekről? Jobbak vagy nem a tíz, húsz évvel ezelőttiektől? A színészekről is írhattok.

#film #mozi #színész #Hollywood #90-es évek mozija
2013. ápr. 2. 22:03
 1/2 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%

A régi idők humora például nekem jobban tetszett. Szombaton a moziban láttam a Horrorra akadva 5. előzetesét (miért kell ez, már azt sem értem) és csak néztem, hogy "Istenem, ez szánalmas. Ez a mai humor?" De a világ változik, másra van igény.

Amit sajnálok, az a magyar piac igénytelensége. Például a Gyilkos Joe-t, amit mindenütt az egekig dicsértek, William Friedkin rendezte és mesterműnek tartják, kizárólag Budapesten és Győrben játszották a mozikban. Ellenben a semmiről nem szóló Személyiségtolvaj, 40 és annyi meg az ilyen szemetek mindenütt mennek...

Nem a filmiparral van a baj, hanem azzal, hogy ide 1 jó filmre 10 sz*r jut és inkább azokat veszik meg valamiért.

2013. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A filmipar és a filmművészet nem ugyanaz, nem szerencsés keverni.

Mielőtt valaki felhördülne, például Oliver Stone, Quentin Tarantino, Guy Ritchie filmjeit is a filmművészetbe sorolom.

Valóban a mozik technikai fejlődésével a kép és hanghatás került előtérbe, ez a tartalom rovására történt, szerintem megsokasodtak az értéktelen, csak a vizuális hatást felvonultató filmek.

2013. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!