Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van ojan ember aki végig...

Van ojan ember aki végig birta nézni a Twilight-et és nem kényszeritették rá?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van.
2013. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mi az a twilight
2013. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérem nézette meg velem. Igaz, végig röhögtem, de végig bírtam nézni :) szörnyű volt. Az első rész az oké, de a legújabb.. :SS
2013. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én a parodia után keztem el nézni de kb. 15 percet se birtam....
2013. ápr. 7. 17:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem az első paródia tetszett, a másik már nem.. túl ízléstelen..
2013. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

most miért lett divat fikázni?

ezerszer rosszabb filmek vannak, csak azok nem lettek ilyen híresek(/hírhedtek)

2013. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 loupsolitaire ***** válasza:
88%

Én nem értem, miért kell valami ellen ekkora negatív kampányt folytatni. Nem tetszik? Kit érdekel? Nem kötelező megnézni/elolvasni (én sem tettem).

Az egész eleve tizenéves lányoknak íródott... Nekik tetszik. Tudod, ha valami sikeres (a Twilight pedig az), az azért sikeres, mert van rá kereslet, bármennyire is színvonaltalan az adott könyv/film/zene. Nehéz ebbe beletörődni, de a média már csak ilyen (és a közönség is)...

Békében kell őket hagyni. A kutya se beszélne ezekről az új, tiniket célzó médiatermékekről, ha az ellentábor nem emlegetné fel egyfolytában a témát.

2013. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na figyelj én ezt nem kampánynak szántam meg ez még nem is számit annak..Én csak szimplán kiváncsi voltam mert mint tudom ez egy ojan oldal ahol kérdezhetsz akármit,de ha tévednék nyugodtan szólj.
2013. ápr. 7. 18:10
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem úgy írtjuk hogy ojan hanem olyan. Amúgy eleve azon van a hangsúly hogy milyen stílusban tetted fel a kérdést. Én teljesen egyetértek az előttem szólóval.

És igen, tudod rengetegen szeretik, szerintem jó film.

2013. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 loupsolitaire ***** válasza:

Nem tévedsz, bármit kérdezhetsz, és arra bármilyen választ kaphatsz. Állította valaki, hogy ez nem így van?


A kérdés feltevésének stílusa rosszmájúságról árulkodik. Nyilván tisztában vagy vele, hogy a film mozibevételei, valamint eladási mutatói nem fantomemberek cselekedeteiből származnak. Ergo, igen szép számban vannak olyanok, akik önszántukból, pusztán a történet/színészek kedvéért nézték meg, tehát kérdésedre "nincs" válasz eleve nem születhet. Akkor pedig ebben a formában nincs is értelme a kérdésnek, pusztán a kötözködés szándéka látszik ki mögüle.

2013. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!