Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná? (Svindlerek)

Valaki elmagyarázná? (Svindlerek)

Figyelt kérdés

Nem láttam azt a részt, és nem is láttam sehol, de itt egy videó a trükkről:

[link]


Aki esetleg látta a részt az el tudná magyarázni? :/


2013. ápr. 7. 22:03
 1/6 A kérdező kommentje:

Oops bocsi rossz link.

[link]

2013. ápr. 7. 22:06
 2/6 A kérdező kommentje:

Megint. :/

[link]

2013. ápr. 7. 22:07
 3/6 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 7. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Ember ne rakd már bele azt a kettőskeresztet... -.-'


http://www.youtube.com/watch?v=OiPZagagUh0

2013. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na mondom, mi történik. A művelet lényege nem a gyerek átverése, hanem a szülők, illetve azoké, akik a kamera másik oldalán nézik az eseményeket. Ugyanis, amint körbevezeti a csaj a srácot, a kamera képének a felét rögzítik. Úgy, hogy egy előzőleg felvett képet vetítenek a kamerakép jobb oldalára, pont úgy, hogy ne lássuk, mi zajlik a Tardis másik felén.


Azonban a változó fényviszonyok miatt a vágást nagyon könnyű észrevenni, megcsináltam neked:


[link]


Láthatod, hogy a fél kamera merevítve van, így te még félig egy jóval korábbi képet látsz.


Ez azért fontos, mert miután merevítettek (a körbevezetés után), a gyereket odaállítják a Tardis bejárata elé, magyaráznak neki 5 percig, és eközben valószínű vagy a falat tolják közelebb a Tardishoz, vagy csak a Tardis bejárata után hosszabbítják meg a folyósót, hogy a fal utáni szobába érjen a gyerek. De te ezt nem láthatod a kamerán, mert az a felét, ahol a háttérben tevékenykednek merevítették, így nem az élő képet látod. A gyerek szintén nem lát semmit, mert egyrészt 8 éves, másrészt magyaráznak neki, direkt a bejárat előtt (ahol takarásban van a Tardis miatt), így ő sem érzékelhet semmit az egészből. Az is fontos, hogy miközben magyaráznak neki, 1.30 körül, a fehér pólós srác a Tardis sarkának támaszkodik, hogy még véletlen se nézhessen be mögé a gyerek, ahol épp tevékenykedik a stáb.


Megpróbáltam tömör lenni, remélem érthető volt. Nem láttam a valódi magyarázatát, mert nem tudom hányadik rész, így nem tudom megkeresni, de 99%, hogy így csinálták. Én így csinálnám :)

2013. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elnézést a bénázásért, telefonról nem tudtam rendesen kimásolni.

Utolsó:

Köszi a választ, én is valami hasonlóra gondoltam, de nem figyeltem meg olyan alaposan.

Ment a zöld kéz!

2013. ápr. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!