Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Tom Cruise-r...

Mi a véleményetek Tom Cruise-ról? Tudom hogy volt ez a, szientológiai félrelépése. én is elleneztem ezt. De aMission: Impossible - Ghost Protocol-ban jól teljesített, és pár új filmeje szerintem jónak ígérkezik. én szerintem jó színész! Szerintetk?!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
szinésznek jó szerintem a szcientológiás baromságáról nem tudok mit mondanixdd
2013. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is fantasztikus színész, bármit eljátszik hitelesen. A régi filmjeit is imádom! A magánéletéhez meg úgy gondolom, semmi közöm, hiszen nem ismerem személyesen, a bulvársajtó alapján meg nagy hiba lenne bárkiről véleményt mondani.
2013. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ChrisM ***** válasza:

Szerintem se rossz színész (annyira azért nem is jó), viszont az elmúlt 10-12 évben már jelentősen árt a játékának az a mérhetetlen mennyiségű botox, amit az arcába fecskendeznek. Nekem olyan, mintha a Világok harca óta ugyanazt a kb. két arckifejezést tudná már csak használni.


Amúgy vannak nagyon jó alakításai, inkább régebbről, semmiképpen se a M:I-t mondanám, akkor már az Egy becsületbeli ügy.

2013. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!