Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz magyar szinkron a...

Mikor lesz magyar szinkron a vámpirnaplók (the vampire diaries) 3. és 4. évadjáho?

Figyelt kérdés
Na meg ha a Teen Wolf 2. évadjárol is tudjátok ,hogy mikor lesz meg szinkronnal, aszt is írjátok le léci.

2013. ápr. 13. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de Klaus eredeti hangja, kiejtése miatt érdemes angolul nézni, mert csúcs!
2013. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetértek, az Ősiknek nagyszerű az akcentusa :P egyébként szerintem még elég sokat kellhet rá várni....
2013. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 FannaL ***** válasza:
Teen Wolfot nem tudom, de vámpírnaplók ha be fut a Cool-on vagy a Prizmán akkor elvileg leszinkronizálják. De tényleg Klaus és Elijah igazi hangja valami csúcs szuper, és Damon hangját már most elrontották, az ilyen magyar nyálas kisfiús hanggal. Meg azért Elena hangja is sokkal jobb mert ő is mélyebb és tökre jobban játszik a hangjával(tehát leviszem a hangsúlyt vagy föl meg áhh..) jobb az angol. :)
2013. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már elkezdték szinkronizálni egy ideje, de szerintem csak nyár vége felé-ősszel fogják leadni :/ amúgy Joseph Morgan (Klaus) hangját nem lehet utánozni, olyan csodálatos *-*
2013. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már nem tudtam várni,muszáj volt feliratosban néznem az összeset,és ma már amikor el keztem nézni a Carrie naplóját inkább feliratosban néztem amikor már volt szinkronnal is. És szerintem jobb feliratosban mint szinkronnal (; És tudod..az olvasás sosem árt! :D
2013. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És lesz a TeenWolfnak 3évadja is ^_^
2013. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!