Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bleach-Ők most Kurosaki...

Bleach-Ők most Kurosaki Ichigo szülei?

Figyelt kérdés
Arról a felyezetről beszélek,ahol most tart a manga,mert van egy shinigami,aki nagyon hasonlít Ichigo apjára,ő ezekbe a felyezetekbe a 10.osztag kapitánya(sajnos a neveiket nem jegyeztem meg,de annyit tudok,hogy a lány[Quinci] vezetékneve Kurosaki). Nem értem most,valaki elmagyarázná?://

2013. ápr. 13. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan olvasod a mangát, akkor inkább hagyd abba, mert úgy látszik nem tudod értelmezni amit olvasol.


Ha csak úgy belepillantottál a legutóbbi részbe, akkor jogos a kérdés és a válasz: aki hasonlít Ichigora az az apja aki eddig is benne volt a történetben úgy mint Kurosaki Isshin (mert ez amúgy az ő visszaemlékezése). A Kurosaki quincy lány az meg Ichigo anyja. Isshin igazából nem Kurosaki, hanem Shiba (a nagymellű Shiba Kuukaku, Rukia volt felette Shiba Kaien stb családjából) és gondolom Ichigo azért lett Kurosaki és nem Shiba, mert nem akarta Isshin, hogy rájöjjenek a shinigamik h lett egy fia akinek ráadásul egy quincy az anyja.

2013. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én most kezdtem el a mangát olvasni és ott adott ki azt hiszem 536.felyezet,de rájöttem,hogy forditva kell olvasni:D XD Köszi szépen:DD
2013. ápr. 13. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:
fejezet pontos jé
2013. ápr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom,csak fáradt voltam és nem figyeltem a helyesírásra:/
2013. ápr. 14. 08:10
 5/7 steve kain ***** válasza:
0%

Az 1. jól mondja.

Még annyit javítanék bele, hogy japánban a gyerekek alapból az anyjuk nevét kapják.

lásd:

Kurosaki Masaki és Shiba Kaien fia Kurosaki Ichigo

Uzumaki Kushina és Namikaze Minato fia Uzumaki Naruto

A többiben teljesen igaza van.

2013. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt viszont kétlem, Ichigo azért lett Kurosaki,h Soul Society ne jöjjön rá arra h mit tett Isshin. Naruto is azért Uzumaki, mert nem mondták el senkinek,h ki az apja és így apa hiányában az anyja vezetéknevét kapta.
2013. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké,leesett,értem,köszi!:)
2013. máj. 9. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!