Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mennyire nyerte el...

Nektek mennyire nyerte el tetszéseteket Kalapos az Alice Csodaországban (2010) c. filmben?

Figyelt kérdés

Johnny Depp féle kalapos. Milyennek tartjátok? Dilis de helyes, szeretnivaló, bár kicsit különc, stb stb kifejtősen.. ? Csak kíváncsi lennék a véleményetekre. Gondolom sokan Johnny miatt néztétek meg, többek között én is, de nekem nagyon tetszett, Kalapos pedig a kedcencem lett. Mit gondoltok? Lehet így is: Kinézete/egyénisége/ J.D mennyire játszotta el jól 10-es skálán?

Várom a válaszokat :)



2013. ápr. 18. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Imádtam. Bár Deppet minden szerepben csak imádni lehet, zseniális színész.

Érdekes, mert Kalaposnak maszkírozva inkább hasonlított Elijah Wood-ra, mint önmagára.

2013. ápr. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Johnny remekül játszott de nekem valahogy nem vált a kedvencemmé ez a karakter. Maga a film nekem nem tetszett, a Kalapos tartotta bennem a lelket hogy egyáltalán végignézzem. A filmtől függetlenül 10/8-at adnék rá, mert szerintem amit lehetett, azt Johnny kihozta a karakterből. Jópofa volt, szórakoztató és szerethető, de összességében nem nyújtott maradandó élményt. Ez csak az én véleményem, azért örülök, hogy neked tetszett, mert nagyon szeretem Johnny-t egyébként :)(A Sweeney Todd alakítása tetszik a legjobban:))
2013. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nekem tetszett a rész, csak néhány rész volt szerintme összecsapva. Johnny karaktere szerintem is hihetetlenül jó; szerintem nagyon aranyos, szerethető és kedves. Jópofa, szórakoztató és megnyerő is egyben. Azt sajnálom, hogy Alízzal nem jön össze a végén!!! :(( pedig azt hittem, mikor közel hajol hozzá, hogy meg akarja csókolni. De szép befejezés lett volna, ha megvárják egymást, amíg Alíz ismét visszatér, nemde? :)) de ez személyes vélemény :D :)


Nekem nagyon tetszett, ennivaló volt, mikor örömcsörög :D és amikor kalapokat gyárt: nagyon aranyos.


Nekem Johnny alakítása 10/10 Kinézete: 10/10, szerintem nem hasonlított önmagára, ahogy az 1. is írta. Egyéniség: 10/10, azt leírtam már, milyennek gondolom a karaktert. :)


Továbbra is várom a válaszokat! :)

Az eddigieket is köszönöm! :)

2013. ápr. 19. 21:49
 4/6 A kérdező kommentje:

*tetszett a film


bocs, elírás :)

2013. ápr. 19. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem nagyot alakított Johnny mint mindig :)

bár nekem inkább Helena Bonham Carter vörös királynője a kedvencem.

2013. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 monsterhighfan válasza:
Imádtam az egész filmben ő a kedvencem :D
2013. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!