Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akatsuki kérdések? (naruto)

Kovács Mabelllll kérdése:

Akatsuki kérdések? (naruto)

Figyelt kérdés
Az akatsukiban hogy alszanak mindenki külön szobába, vagy a társak egy szobába?Itachi megölelte már Kisamét?Itachinak kisame a legjobb barátja szeretik egymást mint barátok?

2013. ápr. 18. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivan? xD

Ha jól gondolom akkor még nem rég kezdted el nézni a Narutot, szal lesz benne SPOILER:

Kit érdekel, h aludtak (am már meghaltak)? Nem derült ki, de nincsenek is mindig ugyanazon a helyen. Pl. az Akatsuki "vezetője" Nagato ő Konannal az Eső faluban voltak kb mindig, a többiek meg úton voltak h elfogják a jinchurikiket (mint amilyen Naruto). Nem lett volna értelme, h Itachi megölje Kisamét, nem volt köztük konfliktus, de sztem nem voltak barátok se, mivel Itachi kb senkit se engedett közel magához, ha úgy vesszük mindkettő öngyilkos lett. Kisame felzabáltatta magát a cápáival mikor Gai meg a többiek elfogták, Itachi meg beteg volt meg addig használta a Mangekyo Sharingant h tönkrement a teste, aztán Sasukének adta az erejét és meghalt.

2013. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisame már rég meghalt, Itachi is meghalt, bár most Edo tenseiel visszahozták egy ideig.
2013. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnek ezek a kérdések, ajánlom az Egy Akatsukis Élete sorozatot, na abba minden kiderül:D.
2013. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, kissé elferdült paródiában
2013. ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy Akatsukis Életét néztél?
2013. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!És télleg most keztem el nézni a shippuudentet.Ès a javaslatotokra megnéztem az Egy akatsukis életét nagyon jóóó!!!!Egy nap alatt végig néztem az összes részét kegyetlen jó köszönöm hogy ajánlotátok!!!!!!!
2013. ápr. 22. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit:).
2013. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!