Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett nektek a Vámpírn...

Hogy tetszett nektek a Vámpírnaplók legújabb, 04.19-es része?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett. Olyan szép ruhák voltak, de Elenát egyre jobban kezdem megutálni, korábban sem nagyon szerettem, de remélem Stefan és Damon ráveszik valahogy, hogy visszakapcsolja az emberségét. Matt-nek és Rebekah-nak elkezdtem szurkolni! :) És Tyler... Fú, hát nagyon jó volt!!
2013. ápr. 19. 20:44
 1/5 FannaL ***** válasza:
Elena az egy utálatos kis.., de én is bízom a fiúk C tervében. Tyler, mondjuk örültem, hogy Nik nem tépte ki a szívét, de maradhatott volna ott ahol volt. Klaus áhh kedves volt, meg az a nevetés és Car "hisztije". De a következő szerintem jobb lesz. Már alig várom. :) És Silas? Nem is írtál róla semmit, meg Bonnie? Silas: Kinyírnám, az egy biztos. Bonnie: Nagyon sajnálom szegényt.
2013. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja hát igen! Nagyon izgulok Bonnie miatt, mert az egyik kedvenc szereplőm, és én nem bízok Silas-ban. De az arcára nagyon kíváncsi vagyok! :) Meg elsőnek azt hittem, hogy Jeremy már valahogyan visszajött!
2013. ápr. 19. 23:23
 3/5 FannaL ***** válasza:
Segített neki álmában Jer. :) Silast Scott Parks alakítja elvileg. De a következő: egy város teli természet feletti lényekkel áhh.. nagyon várom. :) Csak azt remélem, hogy Klaus és az ősök még lesznek egy ideig a TVD-be.
2013. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó rész volt. Elena nagyon bosszantó, de jól ki vannak találva a kis gonoszságok :) Damont és Bonniet nagyon sajnáltam. Caroline és Tyler jók voltak megint együtt. Klaus+Car vonalat remélem nem erőltetik, mert szerintem nagyon nem passzolnak. Kiváncsi vagyok, hogy Silast mikor és hogyan tudják majd kiiktatni.
2013. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fairi1 ***** válasza:

save Elena projektről a fiúk átálltak a fix Elena projektre

Elena a központi figura mégis ő tud a legidegesítőbb lenni,körülötte forog mindig az univerzum, három évadon keresztül állandóan menteni kellett, most meg helyrehozni.

Silas igazából nem értem, oly harmatos főgonosz, Klaus anno creepy-bb volt, igaz most már papucs szinte. Milyen már ez az új, nem akarja megölni Elenát, csak jót akar, összes halottak visszahozni. Mondjuk ezt se tom elképzelni gyakorlatban mit jelentene, de tuti nem csinálják meg.


Silasnak meg kéne ölnie Elenát és Caroline utána be is indulna mindenki.

2013. ápr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!