Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » AsiaTorrents hasonlóan működik...

AsiaTorrents hasonlóan működik mint nálunk az Ncore? A feltöltésnél van egy adott idő? Mert sajnos nem igazán igazodtam ki rajta, nem szeretném ha "kirúgnának" a butaságom miatt.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan ezt hogy érted,de ez nem olyan mint az ncore . Az ncore-on vagy visszatöltöd 1.0-ás arányig,vagy 48 óráig seedeled. Asiatorrentsen vissza kell seedelni legalább 1.0-ás arányig,mint a legtöbb torrentoldalnál,nincs olyan,hogy 48 óra seedben tartás után leléphetsz.

A jó viszont az,hogy ha rossz a feltöltési arányod,akkor sem rúgnak ki egy jódarabig.


Viszont ha lassú a neted,akkor annyit tudok javasolni,hogy szerezz valahogy párszáz giga feltöltést-nekem pl egy ismerős besegített seedszerverrel és mivel jó arányom lett igazából nem kell visszatöltenem semmit(nem is tudnám). Azért persze ott tartom egy darabig. Vagy bónusz pontokkal.


Remélem segíthettem,írj,ha valami kérdésed van még az oldallal kapcsolatban!

2013. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!