Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőd a The...

Ki a kedvenc szereplőd a The Walking Dead-ből és miért?

Figyelt kérdés

Ki a kedvenced? Miért kezdted el nézni a sorozatot, és mi fogott meg benne?


Én nagyon szeretem a drámákat, és ebben a sorozatban szerintem ez a fő vonal. Szerintem egyszerűen nagyon jó a színészgárda is, az effektek, és a karakterek is.

Ja, igen, az én kedvencem Daryl... :)


Köszi a válaszokat. :)



2013. ápr. 23. 16:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


Tudom, itt is van már pár válasz, de még többet szeretnék olvasni. :)

2013. ápr. 23. 17:04
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a fiúk közül Darylt nagyon bírom, mert egyedül is simán átvészelné az apokalipszist. De még Glenn is közel áll a szívemhez, mondjuk most kezd begolyózni és elvileg meg fog halni az új évadban. :/

Lányok közül abszolút kedvenc Maggie, nagyon bírom a karakterét, és imádom, hogy így bedurvult és a kis falusi csajból igazi badass lett. :D Egyébként Michonne, mert érdekes, és alig várom, hogy kiderüljön, hogy ki volt az a két zombi, akit láncrafogva cibált. :)

2013. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Daryl, mert jók a beszólásai és tényleg egy szerethető karakter (és egyébként is, Norman egy remek színész)

Merle-t és Dale-t is szerettem, rajtuk kívül még talán Maggie, Hershel és Glenn is jó volt eddig, meg persze Carol. :D

2013. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Rick mozgat meg legjobban a kitartásával, az erejével amit sugároz, ő a csapat vezére. Nem találom, olyan jó ötletnek,hogy a felesége meghalt, mert ő onnantól zavart lett és már Ő sem biztos pont a filmben, akire a nézők és a csapat tagjai támaszkodnak. Azt várná az ember, hogy Rickkel semmi baj nem történik, mert ő valami főszereplő féle ebben a sorozatban, hiszen vele is kezdődik az egész.

Daryl viszont teljesen stabil és kemény legény, tetszik benne minden, elfelejtem a zombikat ha Ő feltűnik...

2013. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Dale-t játszó színésznek a hangja nagyon tetszik és a gesztusai és szemmozgása is, őt meghagyhatták volna talán, mert bölcs volt, és tetszett, hogy van a filmben minden korosztályból egy-egy szereplő. Shane egyáltalán nem tetszett, sosem tudtam rajta kiigazodni, elmebeteg volt vagy én nem tudom. Andrea nekem túl bizonytalan személyiség volt a filmben, ami kicsit idegesítő volt. Merle tökéletes volt, minden rendbe volt a játékával, szimpatikus volt. Loriról az a véleményem, hogy túl hamar bepasizott, nem izgatta annyira a férje, emiatt olyan könnyű vérű nőcske a filmben, akinek a babája kié is végül? Hershel alakítása nagyon tetszett, visszafogott volt, de mégis hatásos.
2013. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Daryl, nagyon bírom őt, ő a legnagyobb alakítás az egész filmben, nagyon jó a színészi játék, és ő a legbiztosabb tagja a csapatnak, jól harcol, de az eszére is támaszkodik. Merl-t is nagyon bírtam, nagyon jó alakítás, és szimpatikus volt a filmben, és jó a szinkronhang:-) Dale-t is bírtam, eredeti karakter volt ő egyfajta "erkölcsöt" mutatott a filmben, viszont a sorozatból ugye az is látszódik, hogy mennyire megvadultak az emberek, így Dale-nek az erkölcsi elvei nem nagyon illettek már bele a filmbe, Én sajnáltam, hogy meghalt. Csajok közül Michonne a kedvencem, tetszik az a sejtelmesség ami körül veszi.

A sorozatot azért kezdtem el nézni mert sokan ajánlották, és nagy nehezen megnéztem az első részt, utána pedig nagyon megtetszett :-) Kedvenc sorozatom, és maga a történet, meg a történet kialakítása nagyon tetszik :P

2013. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazából nekem is mindegyik szereplő szimpatikus, Rick is, mivel próbálja a jót képviselni és összetartani ezt a szétesett világot. Daryl igazi túlélő, és tetszik az, hogy látszatra egy nemtörődöm ember, aki leszarja a másikat, és kiderül, hogy ő az egyik legmegbízhatóbb ember, aki az életét adná a többiekért. Michonne-ban az tetszik, hogy remek ösztönei és megérzései vannak, gyanakvó és zárkózott, de végül róla is kiderül, hogy remek ember. Lori egy ribanc, örülök, hogy meghalt, Shane-nek ugyanúgy. Dale bölcs volt, de szerintem Hershel jobb karakter nála. Ő nem olyan heves természet, mint Dale volt, és ezért én jobban kedvelem. Glenn is nagyon szerethető. Andrea-t sajnálom, hogy meghalt, belőle is egy erős nő vált a végére. Carol pedig kivirágzott, tetszik, ahogy visszatér belé folyamatosan az önbizalom, és az a kis szikra is, ami Daryl és közte van. Habár nem mondanám 100 %-ra, hogy ezek ketten szerelembe esnek végül, de az biztos, hogy van valami kötelék köztük. Merle nekem nem tetszett, neki is örültem, hogy meghalt.

Hát ez az én véleményem, remélem még érkezik sok válasz! :)

2013. ápr. 26. 21:34
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Daryl a kedvenc, de alapvetően nemigen vannak negatív szereplők sztem benne. Mindegyiket kedvelem valamiért :)


Tudom, hogy Lorit sokan nem kedvelték, de én őt is értettem és hasonló helyzetben lehet, hogy én is úgy cselekedtem volna ahogy ő. Nekem van két kisgyerekem és ha eljönne a világ vége, hát mindenképp "jól jönne" mellénk egy pasi, ha azt hiszem, hogy az apjuk már meghalt...

2013. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én kedvencem Daryl, és Michonne, meg Shane volt..

Daryl azért, mert szerintem ő képes lenne egyedül átvészelni ezt a 'zombi apokalipszist'. Michonne a titokzatossága miatt, meg mert nagyon jól harcol, ő is sokszor volt már egyedül a zombik ellen és mindig megállta a helyét. Shane-t azért szerettem, mert nem félt megmondani a véleményét akkor sem, amikor mindenki más az ellenkezőjét mondta, végülis szinte mindig Shane-nek volt igaza ilyenkor.. Kár hogy meghalt, igaz, azért az utolsó pár részében tényleg bedurvult egy kicsit.. Olyan szereplő akit nem bírok, nincsen, szerintem mindenkinek jó karaktere van..

Azért szeretem, mert tök bírom a drámákat, meg a zombis dolgokat is, és azért kezdtem el nézni, mert már mondták egy jópáran.:)

2013. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nekem glenn, daryl, mischone, maggie, morgan! ebben a sorrendben :) szerintem lori egy riba.nc volt aki nem kért pénzt a baszá.ért legalábbis úgy viselkedet!
2015. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!