Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami jó sorozatot keresek,...

Valami jó sorozatot keresek, tudtok mondani? Olyasmi kéne, mint a Szívek Szállodája, Vámpírnaplók, The Secret Circle vagy A pletykafészek - legalábbis eddig ezek tetszettek.

Figyelt kérdés
Mindenképp legyen romantikus is. A legjobb, ha tinik, vagy legalább fiatalok szerepelnek benne. Lehet fantasy, vagy hétköznapi, bulizós, mindegy, csak jó legyen. :)

2013. ápr. 26. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Erica világa megy a viasaton. Nem rég kezdődött és nekem tetszik. olyan 7körül kezdődik. Remélem tetszeni fog! :)
2013. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igazából egyik kritériumodnak sem felel meg, de állati jó sorozat ------> Dexter

Akiknek mutattam mindenkinek tetszett. Nem ilyen hoppá összegányolt sorozat, nem cukiszépfiú a főszereplő, nincsenek benne démonok vámpírok, de pont ez a jó benne. Ajánlom!! :D 15/ L

2013. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pretty Little Liars - rejtélyes, nyomozós

Skins - bulizós, de van itt minden

Glee - éneklős

90210 - klasszikus tinis

Teen Wolf - vérfarkasos, mily meglepő! :D

Girls - ez nem tinis, nem is a megszokott "cukilányos" kategória, de azért ha gondolod, nézz utána

meg esetleg a Misfits, az meg szupererős :)

2013. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

Ha még igényes sorozatot szeretnél a Sherlock :D modernebb feldolgozás ( azt hiszem 2010? ) a bbc csinálta. Ezt is ajánlom! :D

2013. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
* bocs második
2013. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

En a Tuti gimi sorozatot ajanlanam neked.neten fennt van az osszes evad.

En imadom.csak ajanlani tudom

2013. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Odaát.

Zöld ijász.

Trónok harca.

2013. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyértelmű: PRETTY LITTLE LIARS
2013. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ :)
2013. nov. 17. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!