Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "The Walking Dead" sorozat...

A "The Walking Dead" sorozat nézése közben, melyik résznél, melyik jelenetnél féltél legjobban, mikor ijedtél meg legjobban?

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 28. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
The Walking Dead nem horror, nem az ijesztgetésre mennek rá, nem is volt ilyen jelenet.
2013. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Színes, amerikai horrorsorozat, 2010
2013. ápr. 28. 15:02
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Ja és azért, mert azt írják akkor szerinted az az?

Ez nem horror, karakterdráma, amibe néha van egy kis zombigyilkolás, amik miatt egyesek azt hiszik horror, de nem az.

2013. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Itt is az van, hogy Drama | Horror | Thriller !

[link]

2013. ápr. 28. 17:58
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Jó, rendben van a besorolása horror nem kell 100x ki linkelni. Ennek ellenére nem lesz ijesztő jelenet benne. Ehelyett inkább izgalmas jelenetek vannak.
2013. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Melyik rész, melyik jelenete izgalmas a számodra?

(Szerintem vannak benne ijesztő részek, jelenetek is!)

2013. ápr. 28. 20:02
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Hiába írnak horrort, akkor sem horror.

Ijesztő jelenetek nem nagyon vannak, vagyis nem horror-ijesztő, csak hirtelen max felriadsz.


Egyébként már nem nagyon emlékszem a részekre, de a harmadik évadból az első rész nagyon jó volt, többi meg nagyon gyenge.

2013. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a legizgalmasabb az volt amikor a 3. évadban a börtönben a szűk folyosókon küzdöttek a járkálók ellen. Vagy amikor a 2. évad elején az autók alatt bujkáltak és körbevették őket a járkálók. Több is volt, csak nem jutnak eszembe:)
2013. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem a legelső rész volt egy icipicit félelmetes, meg amikor az autók alatt bújkáltak.


Dehát, mint kiderült, az élők ijesztőbbek, mint a walker-ek... :D

2013. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sztem se horror, aki nézi, az tudja, hogy nem az. A drámához több köze van, a kiloccsanó agyak meg belek tényleg csak körítés.


***SPOILER****

Nekem a két legsokkolóbb rész az volt, amikor a 2. évadban elkezdték kiengedni a zombikat a pajtából és egyszer csak előlépett Sophia, mint zombi. Meg a 3. évadban Lori szülése is nekem durva volt, nem tudtam, hogy izguljak vagy sírjak...:)

Félelmetesnek talán az 1. évadot nevezném (amikor Rick magához tér a kórházban), a többire az ember már hozzászokik a zombikhoz, meg az apokaliptikus hangulathoz.


***SPOILER VÉGE***

2013. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!