Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vámpírnaplókban Bonnie...

A Vámpírnaplókban Bonnie milyen nyelven mondja a varázsigéket?

Figyelt kérdés

Mindig valami olyasmivel kezdődik, hogy "Feszmátosz...":D

Milyen nyelven mondja az igéket?



2013. máj. 1. 16:27
 1/7 FannaL ***** válasza:
100%
Elvileg latin. :)
2013. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem halandzsa nyelven. :) Bár a latin lenne logikus.
2013. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 JordanVanAlen válasza:
87%

Locator Spell: ''Phasmatos Tribum, Nas Ex Viras Sequita Saguines Ementas Asten Mihan Ega Petous! A spell that allows the witch to locate someone by pouring their blood on a map.

Suicide Spell: “Phesmatos Tribam, Mihan Veras Ractas, Mas Anima Mal Vita Caturam Hors. Suus Phesmatos Oproctum, E Tiamis Mihan Ractas, Somus Suster Gana. Phesmatos Tribam, Mihan Veras Ractas, Mas Anima Mal Vita, Caturam Hors! Somos Suster Gana, Phesmatos Tribam, Mihan Veras Ractas! Mas Anima Mal Vita, Caturam Hors. Revertas Phasmatis Ut Victas, Revertas Phasmatis Ut Victas, Phesmatos Tribum, Mihan Veras Ractas! Mas Anima Mal Vita, Caturam Hors!” - A spell which temporarily causes the death of the witch who casts it.

Spirit Transference Spell: “Phasmatos Tribum, Na

s Ex Veras, Radamis Phasmatos Ex Sonos! Resustamen Ex Veram Vatas! Radamis Phasmatos Ex Sonos!” - A spell that switches the consciousness from one body to another.

Hunter-Creating Spell: "Phesmatos Sintu Corpora, E It A Rero, Quest Ero Immortalis. Phesmatos, Victoris, E Insipio Exu Ne Moris. Sintasia Sintu Corpora, Quest Ero Immortalis!" An incantation performed by a witch in the 12th Century which created The Brotherhood of the Five by binding them by fire.

Expression-Cleansing Spell: " Phesmatos Tribum Nas Ex Viras, Purgal Animum Sous Obscarus. Phesmatos Repallus Tantian, Maltuscanum Anium Par Vas!" A spell performed by Aja and her coven in an attempt to cleanse Bonnie Bennett of Expression Magic.


Itt van néhány varázsige amit a boszorkányok mondanak,de azt nem tudom hogy milyen nyelv szerintem is halandzsa vagy latin.

2013. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem halandzsa,latinul mondja
2015. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%
Feszmátosz :DDD ezen sirok😂😂😂
2016. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Megszereztem a nyelvet . Nekem levan töltve a google fordító . Beírtam és a pontos nyelv katalán .
2020. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsi ha tévedtem .
2020. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!