Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Star Trek összefügg az...

Az új Star Trek összefügg az előbbi filmekkel/sorozatokkal?

Figyelt kérdés
van rengeteg sorozat és film is és egyet sem láttam még de nem is nagyon érdekel csak ez az új film
2013. máj. 1. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A film folytatása.
2013. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A film direkt úgy van megcsinálva, hogy a laikusok is megértsék. Sok mindenben nyilván hasonlít a már felállított Star Trek univerzumhoz, szóval a rajongók jobban megértik, de igazából nem a korábbi sztorik folytatása vagy előzménye, hanem azok modern újramesélése.
2013. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sok szempontból valóban kapcsolódik az eredeti star trek univerzumhoz, viszont van pár szál, aminek semmi köze hozzá. Sőt, bizonyos elemei kimondottan ellentmondanak az eredeti történetnek, sok esetben merően "logikátlanok".
2013. máj. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyet kell, hogy értsek az előttem szólókkal.

Az új film egyes aspektusai már-már felháborodást keltenek a star trek rajongók körében.

Az új filmet mindenkinek csinálták, nélkülözi az azt megelőző sorozatok értékeit. Látványos és vannak benne star trek elemek de én nem nevezném star treknek...a star trek nem azt jelenti, hogy űrhajókon mászkálunk és ha úgy van kedvün egyet összeverekedünk vagy csak simán jól szórakozunk. A star trek egyfajta gondolkodásformát követel meg, azt, hogy hogyan látunk dolgokat, oldunk meg helyzeteket. Az új film is próbál ebből visszaadni valamit, de mélységében nem sikerül neki.

Ennek ellenére egy igen jó film csak nálam nem érdemelte ki a star trek nevet, mert nem arról szól. Ne vegyétek szerénytelenségnek de amire én gondolok azt csak az értheti, aki legalább annyira ismeri az eredeti star trek sorozatokat mint én. Mindegyik részt min. 2x a Voyager minden részét legalább 3x a a bonyolultabb részeket legalább 5x láttam.

2013. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 2/4

Nem az újragondolása, hanem az előzménye, csak az első részben megváltozott az idővonal, ezért találkoztak előbb Khan-al!

2013. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyi kapcsolat van a régivel, hogy a legutolsó sorozatra tesznek utalást, mikor az 1. filmben Scott mondja, hogy bajba került, mikor transzportálni akarta Archell admirális kutyáját, mint aki tudjuk 100 évvel Kirk előtt élt és megalapította a Föderációt. Tehát ebből arra következtethetünk, hogy az idővonal addig változatlan még Nero vissza nem megy és el nem pusztítja a Vulkánt.
2013. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!