Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Eszbontok c. sorozatban...

Rinnegan kérdése:

Az Eszbontok c. sorozatban megvannak jatszva a szerepek?

Figyelt kérdés
Mert en nem tudom elhinni hogy az emberek ilyen hulyek tudnak lenni....akik nezik a sorozatot, tudjak mirol beszelek:/

2013. máj. 3. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos. Nem hiszem hogy vannak ennyire hülye emberek.

Bár már arra is gondoltam hogy a castingon kitöltetnek velük egy tesztlapot, és akinek a legkisebb a találati aránya, az mehet adásba.

2013. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Szinte biztos, hogy megrendezett. Ahonnan letöltöttem, ott a kommentekben írták, hogy az egyik lány prosti, és több TV-műsorban szerepelt már, tehát valami Kelemen Anna féle celebjelölt lehet, aki mindent elvállal, hogy benne legyen valami műsorban. Másik két lányt volt, aki ismerte távolról, elitiskolába járatták őket, és úgy tudja, hogy nem sötétek, a műsorban mégis segg hülyék voltak.
2013. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Gyerekek !

Vannak sajnos ennyire ostoba emberek, lehet megrendezett egyik másik, nem is érdekel, de vannak !

2013. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Apa találkozott már olyan gyerekekkel (10-14 éves), akik Tiszadadon laktak, és úgy gondolták az Magyarország fővárosa és a világ közepe. Tehát vannak ilyen emberek simán.....
2013. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!