Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmeket, ami...

Tudtok olyan filmeket, ami egy kapcsolat/házasság megmentéséről szól?

Figyelt kérdés
Olyan érdekel csak, aminek nem szomorú a vége.:)

2013. máj. 5. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jól jönne ilyen film. Már ketten várjuk a válaszokat.
2013. máj. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tűzbiztos házasság

(Fireproof, 2008) [link]

2013. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Minden amit tudni akartál még a szexről. Ne tévesszen meg a cím, a film egy idős házaspárról szól, akik kezdenek elhidegülni egymástól és egy párterápia segítségével próbálnak újra egymásba szeretni
2013. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Utóbbit láttam már.:)

Bármilyen mennyiségű ilyen film jöhet egyébként. Valami könnyedebb is jó lenne, bár nem gyakran dolgozzák fel viccesen a témát.

2013. máj. 5. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerelempróba.

Ennél jobb nincs a témáról :) Youtubeon is fent van.

2013. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A Szerelempróbát/Tűzbiztos házasságot sehol nem találtam, angolul se.:(

Viszont előszedtem egy régi kedvencemet, a "Story of us" (nálunk Veled vagy nélkülem)-t, ami Bruce Willis kevésbé ismert filmje, pedig nagyon jók benne Michelle Pfeifferrel, és most se álltam meg sírás nélkül. Akit még érdekel ez a téma, ezt semmiképp ne hagyja ki! (Csak feliratosan lehet megtalálni egyébként, DVD-n is Londonban találtam csak rá)

2013. jún. 4. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!