Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fontos a házasság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fontos a házasság? Miért lesz több ettől egy kapcsolat, ad valami pluszt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 10:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

igen ad,egymáshoz tartozást,egymás iránti elkötelezödést,

akkor már jobba meggondolja az ember mit csinál,felelösségteljesebb mintha nem házas

2013. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 ivilicious ***** válasza:
47%
igazából nem ad pluszt,de jó a buli, lehet szép esküvői ruhám, és tök hivatalos,h vkinek a felesége vagyok,és felizgat a gondolat is,h vkivel hivatalosan is összetartoznánk :)
2013. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eggyel több a papír. Én nem érzem, hogy bármiféle pluszot is adna. Többen szokták felhozni érvnek, hogy ezzel mindenki előtt bizonyítva van az, hogy ők együtt vannak...kvázi hivatalosság téve az együttlétet...szerintem meg ehhez rohadtul nem kell a papír. Akik fontosak nekünk, azok tudják a házasság nélkül is, hogy együtt vagyok azzal, akit szeretek. Továbbá, ha teszem azt válás a vége, hip-hop le lehet rendezni, mert megvan rá már a több évtizedes jogi gyakorlat. Míg ezzel szemben az élettársi kapcsolatoknál sokkal árnyaltabb, hogy szétválásnál, ki hogyan és miként osztozik. Szóval aki arra hivatkozik, hogy a házasság jobban óvja a felek vagyonát, téved. Sokkal könnyebben ki lehet belőle bárkit is pöccinteni, mint papír nélkül.
2013. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos és tulajdonképpen semmi értelme vagy jelentősége nincs. Hivatalosan is papíron meg lesz hogy összetartoztok, én ezt felhajtás nélkül is tudom. Csak pénzkidobás a sok giccs, meg lakodalom. N
2013. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
értésétek meg: ha esetéeg pl: valaki mgcsaláson töri a fejét,vagy szakitáson,akkor ha házas ezt nehezebben fogja megtenni 100x is meggondolja,mig ha nem az,nem biztos
2013. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem mindkét félnek plusszt ad, hogy a nő felveszi a férfi nevét. Én ezt nagyon szépnek tartom... Szerintem nem a papír számít, hanem az "elhatározás", hogy Vele egy életen át.

Habár sajnos manapság már nem igazán tartanak örökké a házasságok.

2013. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Számomra nem fontos. Felesleges papírmunka meg felesleges pénzkidobás. Ha szeretek valakit, valakivel x éve együtt élek, pont nem számít, hogy egy papír szerint összetartozunk-e vagy nem.
2013. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem ad semmit, csak egy béklyó.
2013. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem értek egyet, ha nem vagyok a párommal összeházasodva az jobban feljogosít arra hogy megcsaljam? Ez nagyon nagy hülye, aki így gondolkozik. Ha már ez jut eszébe nem kellett volna házasodnia!
2013. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Tévedés! A házasság éppen hogy megadja a biztonságot a megcsalásra, ugyanis az emberek többnyire úgy gondolkodnak, hogy ha már X éve házasok, megvan az X gyerek és a gazdasági életközösség, akkor inkább már nem válnak el, hanem elvegetálnak egymás mellett...merthogy az mennyi feladással járna. Csak körbe kell nézni itt az oldalon is.
2013. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!