Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb film a világon és miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Batman. A sötét lovag.


Fantasztikus szereplőgárda, fantasztikus színészi alakítás, főleg Joker-től, orrba szájba tekert, csavart fordulatban gazdag történetvezetés, gyönyörű operatőri munka, fantasztikus rendezés, ami abban nyilvánul meg a leginkább, hogy még a szinte jelentéktelen Alfred szerepét is egy színészlegendával játszatja el.


Most így a hasamra ütve csak ennyi jött össze :)

2013. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy legjobb film nincs, a szakmai megítélésük is elég szubjektív, itt van például egy lista:


[link]

2013. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok.


Egyet kell értenem a második válaszolóval, de gondoltam, ha már ilyen szépen megkérdezted, elmondom a véleményemet :) Amit egyébként még mindig fenntartok.

Ettől függetlenül erre a kérdésre mindenki mást válaszolt, mert tényleg szubjektív dolog.


Csak, hogy egy konkrét példával érzékeltessem:

Van aki isteníti a Ponyvaregényt ( a Tarantinoval együtt) és kultuszfilmként emlegeti, mások meg kb 20 perc után megkérdezik: "Ez meg mi a sz@r"???

2013. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, szubjektív dolog, azért írtam oda, hogy SZERINTED.
2013. máj. 9. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Említek hármat, de ez az én véleményem:


Megáll az idő

(1981)


Ponyvaregény

(Pulp Fiction, 1994)


Született gyilkosok

(Natural Born Killers, 1994)

2013. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

LOL..imádom már 5ször láttam

So undercover(Nagyon titkos)

Imádom a 21.századi tinikről szoló filmeket, a vígjátékokat és a romantikusokat, de a Horrora akada 1 egyszerűen megunhatatlan a második legjobb kategória a horror-vígjáték legjobb párosítás!:DDDD

2013. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!