Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SKINS! Melyik a legjobb éved?...

SKINS! Melyik a legjobb éved? Nektek melyik évad tetszett a legjobban?

Figyelt kérdés
Én most fejeztem be az elsőt és imádtam ezeket a szereplőket. A többi szereplő is ilyen jó lesz?

2013. máj. 9. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a többieket is ugyanígy meg lehet szeretni :)

Mikor vége lett az első generációnak, puffogtam hogy én nem akarok új szereplőket, nekem a régiek kellenek, és hogy biztos egy nagy sz.r lesz így a sorozat.

Aztán a második generációt még jobban megszerettem mint az elsőt.

Ezután jött a puffogás megint hogy nem akarok új szereplőgárdát, de végül őket is megszerettem.

Kedvenc évadom nincs, de kedvenc generációm igen. A második. (Tehát a 3.-4. évad szereplői)


Most azt kívánom, bárcsak kitörölhetném a fejemből mind a hat évadot, és újrakezdhetném tiszta lappal, úgy, hogy minden megint új legyen, és ne tudjam előre hogy mi fog történni.

De hála az égnek még jön a hetedik évad, még ha csak három résszel is :)

2013. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3. évad a kedvencem :)
2013. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1-4. évadig durrantottak a legnagyobbat. Ezek a legjobbak. Olyan igazi brites-elvont-hanyagul tökéletes az egész. Minden része meglepett. Az 5-6. évad sem rossz, de nekem mégsem az igazi. Mintha erősen görcsölnének azon, hogy felülmúlják az előzőket, nekem végig ezt hangoztatta miközben néztem. Lehet az én hibám. A szereplők sem az igaziak benne.

Én azt mondom, folytasd tovább. Én is így voltam vele. Megnéztem az első két évadot, és azt mondtam nem kezdem el a harmadikat, mert haragszom rájuk amiért szereplőcsere van. Két hétig bele se kezdtem. Aztán pedig neki kezdtem, mert főleg nyár volt, sok szabadidővel, és hát még sokkal jobban tetszett :) Szóval hajrá.

2013. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is most végeztem nemrég az első résszel, kérdező. :D

Eddig nekem is nagyon bejött ez a sorozat. Nyáron fogom folytatni. :D

2013. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És ha megnézem előszőr az 5.-6. évadot és utána a 3.-4.et az milyen?:D össze lesznek kötve?
2013. máj. 13. 15:19
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nincsenek összekötve:) én két hete fejeztem be az ötödik évadot, de nem találom sehol se feliratosan, se szinkronnal a hatodik évadot. tudnátok segíteni?
2013. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Na szép, segíteni akartam erre törölték a válaszom...

Hátha így nem törlik: skins pont n4 ponthu

2013. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
köszi:) de pont a hatodik rész nincs fent rajta
2013. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hatodik évad*
2013. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Most direkt megnéztem, mett annak idején én is onnan töltöttem az összes évadot.

Fent van most is a 6. évad, nekem megjeleníti, pont ahogy a többit is

2013. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!