Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt életetek legfélelmeteb...

Mi volt életetek legfélelmetebb horrorfilmje?

Figyelt kérdés
horror történetek is jöhetnek

2013. máj. 12. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

rengeteg van, mivel nagyon szeretem az ilyen filmeket

emlékszem anno a kör és az átok odavert, de az összes ördögűzős film is bejön.

ami nem teljesen horror de idevág, az a negyedik típusú találkozások, és a legújabb ufo-s mozi, a dark skies(sötét égboltok), ezek adták az ívet.

De amitől napokig este lámpa mellett aludtam az a kísértetjárás connecticutban volt(igaz megjelent már a második rész is), sose nem felejtem el ahogy a film kezdődik, és a halottakat mutatják, meg a halottasházat, és a zene hozzá, nagyon eltalálták!

2013. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Átok.

A mai napig nem megy ki a fejemből a "takarós jelenet".

Nem szoktam filmektől félni, de nem tudom rávenni magam, hogy ezt valaha is megnézzem mégegyszer.

2013. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos olyan még nem létezik :(
2013. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én azt az érzést szeretem mikor félek!

egyedül szeretek ilyen filmeket nézni, ált ha mindenki alszik már!

a jelent amit írtál rendesen a ott van a szeren!

egyébként ezek a filmek, képileg hangilag, és minden egyébbel csak is a lélektani ijesztgetésekre mennek rá, egyszer megijedsz mikor nézed, de ez semmi!

van második fázis amit az emberek ki tudja mikor dolgoznak fel, amikor több hétre rá előjönnek a filmből élmények és emlékek, na ezek tréfálják meg alaposan aki nézte

2013. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az átok,tükrök(alig mertem utána tükörbe nézni),kicsinek láttam,kb 9-10 évesen,akkor nagyon féltem a Stay Alive-ezt éld túl alatt.
2013. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ami annyira nem ijesztő,de a kedvenc horrorom az 1408.
2013. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

volt egy eset

összejöttünk pára, h egész este horror film nézés lesz, 3 filmet kinéztünk.

De úgy akartuk h baromi durva legyen, mindenki vételezett magához tudatmódosító szert.

a hatás?

az első filmnél még szinte semmi, a 2. nál elszabadult a pokol, a 3.filmig nem jutottunk el.

arra emlékszem, h direkt bezártunk minden ajtót, h senki ne szökjön el, ha megijed.amire a 2 .film után magunkhoz tértünk a sokktól, a fél társaság nem volt meg.

az egyik ablakon kiugráltak.

reggel a szomszéd átjött, megkérdezni h mi volt este nálunk, mert valami iszonyatosan nagy kiabálások voltak!

reggel volt olyan akit a diófáról szedtünk le, mert ott bújt el, és volt aki a szomszéd településről került elő alsógatyában...

azóta nem ismételtük meg a bulit!

2013. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Álom.net
2013. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Dr.Szöszi...Na az még a Psychot-t is üti...:S
2013. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

18:27 -az engem is sokkolt... :(

mostanában nem is nézek horrort mert utána nincs kihez bújnom ha fosok...

2013. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!