Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt életetek legfélelmeteb...

Mi volt életetek legfélelmetebb horrorfilmje?

Figyelt kérdés
horror történetek is jöhetnek

2013. máj. 12. 18:18
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Átok (The grudge). Még a szar is vigyázzba állt bennem úgy féltem.
2013. máj. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Még kiskoromban láttam több mint tíz évvel ezelőtt és nem emlékszek a címére, pedig próbáltam már utánajárni, mi lehetett az a film. Sajnos eddig még nem találtam rá. Úgy emlékszek hogy a katona szó szerepelt a címében (mintha tökéletes, vagy félelmetes katona lett volna), de így sem bukkantam rá.

Úgy kezdődik, hogy részegek, férfi(k) és nő(k) lemennek valami alagsorba, ahol kutatóintézet működik és ott el vannak zárva kísérleti "szörnyek" katonai használatra, amik emberi hússal is táplálkoznak azt hiszem. Az egyik ilyen szörnyet (vagy többet) kiszabadítják és ezek elkezdenek gyilkolászni a városban. De mintha lett volna valami céljuk is ezen kívül. Bármivel rálőttek, vagy felrobbantották, nem pusztultak el, hanem a darabjaik újra összeálltak (néha nem tökéletesen). Végül is úgy lehetett végezni velük, hogy valamilyen folyadékkal kellett őket lelocsolni. Volt a végén egy jelenet, ahol már jöttek támadni egy épületben, ahol volt automata tűzoltó rendszer és azt beindítva pusztultak el a szörnyek. (lehet hogy valamit még raktak a vízbe de az már nem biztos) Valaki esetleg tudja a film címét. Én 1990. és 1998. között láttam a filmet VHS-en.

2013. máj. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2013. máj. 13. 14:55
 14/15 anonim válasza:
18:49-es melyik volt az a film amit írtál az a nagyon félelmetes?
2013. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szerintem is az átok. meeeeg, a shutter!nekem nagyon tetszik az egész!érdemes legalább a trailerét megnézni! :))

am meg szerintem a feketruhás nő(woman in black) is nagyon jó!!

2013. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!