Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb horrorfilm?

Melyik a legjobb horrorfilm?

Figyelt kérdés
Inkább újabbakat keresek, olyan 2009 utániakat Kb. Valamint jobban érdekelnek azok, amikben fény derül valamire, mondanivalója van és nem csak az ész nélküli öldöklés megy benne. Pl mint az Árvaház.
2013. máj. 16. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nem biztos,hogy tetszeni fog,de nekem ez nagyon bejött a címe:1408
2013. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, mint horrorfilm, A betolakodó a legjobb. Megvan benne minden, ami kell egy horrorhoz. Tökéletesen összehozták. Képek, zenék, hangok... És végig nagyon izgalmas.


Aminek mondanivalója van? Hát, nagyon kevés olyat láttam, aminek valami mély mondanivalója van. Nem is érdekelne, mert horrort nem azért nézek. Ha olyan érdekel, akkor megnézek valami nagyon jó drámát. Viszont egyet tudok mondani, ami nagyon jó, és belefér ebbe a kategóriába: A két nővér. :)

2013. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teletabi
2013. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!