Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb horrorfilm...

Melyik a legjobb horrorfilm félelem szempontjából?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Más világ. Azon lehet félni és nem is trancsíros.

Szerintem. Bár az a baj a thriller és horror gyakran nagyon egybefonódik. Szerintem még tényleg feszültséget okoz a : Magasfeszültés xD, A texaszi láncfűrészes mászárlás - 2003 (sajnos a régit nem láttam), Holtak hajnala (2004)- főleg a közelhajolok a hullához, hogy megnézzem a pulzusát jelenetek, én azon 1. elsírtam magam, hogy mi a f*szért csinálják :D.


De ez legtöbbször egyéni, valaki f*shat pl. Péntek 13 alatt is, ha még nem látott soha életében slashert vagy csak ritkán. De aki már 10 éve ilyeneken él, az már csak nevetni fog mindegyiken.


Viszont játék van: Slender, Amnesia.

Talán éppen azért, mert tényleg te vagy benne a szereplő. Már várom nagyon az interaktív mozis korszakot, remélem megéljük. xD

2012. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én valahogy játékon nem tudok félni.

Félelem szempontjából pedig az ázsiai horror jeleskedik,azok a legjobbak(szerintem),általában nem véresek,mégis megfagy benned a vér tőlük :)

Jó példák:

Ju-rei

Okaruto

Rontás

2012. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amin én a legjobban paráztam annak idején, az az Ideglelés volt. Mondjuk ott úgy harangozták be a filmet, hogy egy erdőben találtak egy hátizsákot, benne kazettákkal, amiből kiderült, hogy egy fiatal csoport elindult az erdőbe dokumentum filmet forgatni, de sose kerültek elő, de a kazikból összevágtak egy filmet. én meg simán beszoptam, mert 15 éves voltam! :) de úgy nagyon rémisztő volt!
2012. szept. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A rettegés háza
2012. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!