Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Django-ban a...

Szerintetek a Django-ban a Dicaprio által alakított gonosz földesúr meleg volt?

Figyelt kérdés

Egy két "finom" utalást véltem észrevenni. A legszembetűnőbb

talán, hogy szipkával szívta a cigarettát. Ezt a nők használták dohányzásnál főképp a húszas években. Aztán, mikor megérkeznek a földjére, nem várja otthon nő, ppedig már meglett úriember volt. Az a nő ott a házban pedig rokona volt, azt hiszem talán az unokahúga/testvére. Emellett nagyon ragaszkodott a férfi érintéshez (ami a veszte lett végül) Nagyon erőszakosan ragaszkodott a kézfogáshoz, arra hivatkozva, hogy náluk ez a szokás.

Ez lehet, hogy csak az én agymenésem, de nekem valahogy ez jött le a filmből.



2013. máj. 20. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Ebbe nem gondoltam bele, így hogy írod simán elképzelhető.

Mondjuk a kézfogás szerintem hülyeség, attól, hogy valaki meleg még egy kézfogással nem sokat ér, bár ki tudja.


Viszont rákerestem Google-n, hátha más is észrevette már ezt (a több millió nézőből sosincs olyan, hogy valamit csak egy ember vegyen észre), és elég sok helyen ezt tárgyalják.

Nem is akarok belinkelni millió honlapot, inkább csak a Google keresés, már az első 3 cikket is elég végigolvasni, hogy ők mit figyeltek meg: [link]

2013. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen a kézfogás így utólag szerintem is elég erőltetett, és elcsépelt gondolat volt, de a másik kettő még mindig fen áll .

Érdekesek a cikkek :)

2013. máj. 20. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!