Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok sorozatokat, amik...

Mondanátok sorozatokat, amik sorozatgyilkosokról szólnak de nem olyan mint a CSI vagy a Dexter?

Figyelt kérdés
Horror sorozat is jöhet olyasmi például mint a fűrész, ahol nem csak az a lényeg, hogy megöli az embereket hanem mutatja hogy hogyan, milyen brutális módszerrel.

2013. máj. 21. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen sorozat eléggé ritka, a tévében sokkal kevesebbet engednek meg maguknak, mint a moziban

Talán az American Horror Storyval vagy a Hanniballa próbálkozz.

2013. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sorozatot ugyan nem tudok mondani, de filmet tudok ajánlani:

Egy gyilkos agya

The Poughkeepsie Tapes

Megan is missing

A megkínzott

Szerbfilm

Hannibal holocaust

120 days of Sodon(ezt is ide lehet szerintem sorolni)

Ilsa, she wolf of the SS

és ezeken kívül még rengeteg gore film áll rendelkezésedre youtube-n pl>> http://www.youtube.com/watch?v=EdSVpth6_ZQ

2013. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
120 days of Sodom bocsi, elírtam. :)
2013. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszolóknak a segitséget. A másodiknak annyit, hogy inkább a sorozatokat szeretem mert jobban lekötnek mint egy 2 órás film. De köszönöm és majd megnézegetem ezeket a filmeket.
2013. máj. 23. 10:09
 5/5 Bayron válasza:
Gyilkos elmék.
2013. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!