Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Cobra 11 ben melyik évadban...

Cobra 11 ben melyik évadban hal meg?

Figyelt kérdés
Csak akkor olvasd tovább ha nembaj ha lelövöm a poént!Semir lelövi és utána börtönbe kerül de nem tudom, hogy hanyadik évad.

2013. máj. 21. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor most én fogom lelőni a poént, mert én láttam azt a részt neten eredetiben, és Semir tényleg lelőtte Bent, de csak azért, mert a családjával fenyegették meg, és (majdnem) minden mozdulatát figyelték egy hacker segítségével, viszont szerencsére egy helyen tudott szólni Krügernek, és Bent felszerelték művérrel meg golyóálló mellénnyel, tehát túlélte :D Csak azért került utána börtönbe, hogy hihetőnek tűnjön az egész, mindez idén április 18-án, a 33. (vagy ha úgy tetszik, 17.) évad utolsó epizódjában történt. Ami viszont rossz hír, hogy az őszi évadban már tényleg elmegy, valószínú, hogy meghal a sorozatban, és Dieter is megy :( Nagyon remélem, hogy nem úgy, mint Hotte...
2013. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ láttam egy videót róla de nemértettem hogy miért lőtte le.
2013. máj. 23. 05:48
 3/10 anonim válasza:
Azt tudtad amúgy hogy Ben után André visszatér?
2013. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. válaszoló, gondolom azóta már láttad azt a részt eredetiben. ha nem, megint lelövöm a poént: André egy lövöldözés közben menti meg Semirt és lányát, mert Semirnek elfogyott a lőszere. Beszélgetnek kicsit, iszogatnak, kiderül, hogy Andrénak is van csládja, pár közös bevetésen is részt vesznek (Ben is jelen van, csak André miatt kissé háttérbe szorult...) Bennek nagyon nem szimpi André, egyszer még ordibál is vele. André és Semir Tirolba mennek (Ausztriába), hegyet másznak, majd Semirnek feltűnik valami, és megkérdezi, mi is van André családjával (mint kiderül: halottak, egy autóbomba végzett velük), majd André elvágja Semir kötelét, amitől Semir zuhan pár métert, kis időre elveszti az eszméletét. André kavar valamit (a többi bűnözővel végezni akar, mert ők tehetnek a családja haláláról, ha jól értettem), majd lövöldözés, üldözés, az autópálya-rendőrség többi tagja is megjelenik a hegyen. Semir utoléri Andrét, majd a kocsival balesetet szenvednek, lógnak egy szakadék fölött, André Semirbe, ő pedig a kocsiba kapaszkodik, majd André elengedi Semir kezét (rá bízza, hogy vigye véghez a dolgot), és bár Semir még fogja, kicsúszik a kezéből. Tehát a készitőknek volt pofájuk azért visszahozni Andrét, hogy megint megöljék (bár itt is csak annyi látszott, hogy leesik, a holltestét nem mutatták...) Ben viszont él tovább (még megmenti Semirt, mert ő is majdnem lezuhant), ezt az évadot (34.) még végigszerepli, és elvileg nem halállal fog kilépni
2013. nov. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Köszi 4-es! Sokat tudtam meg.

Én csak annyit tudtam hogy Ben elmegy, André viszajön, és mindezt egy netes cikkben olvastam :)

Amúgy te hol láttad a 34. évad részeit? Az RTL Klub még nem tart ott. És amúgy nem értem miért nem adja már az új részeket az RTL! Valami tudomásod van ezzel kapcsolatban?

2013. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ja és ezek szerint nem láttam eredetiben :)
2013. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
neten láttam az új részeket, a német RTL-en adták, és utána rtl-now.de-n 1 hétig ingyen nézhető a leadott epizód. utána ilyen 1,5-2€. Azt nem tudom, nálunk mikor adják :/ Amúgy Ben kilépését is láttam azóta, és elég jól léptették ki (talán az eddigi legjobb). "Röviden" annyi, hogy ebben az utolsó részben egyrészt Ben kap egy levelet Los Angelesből (zenei karrier lehetősége), másrészt itt ismeri meg Nina (Ben barátnője az utolsó pár részben) az apját, akit később lelőnek, de a gyilkos balesetet szenved menekülés közben, furgonjából csorog a benzin. Nina bosszút akar állni, előveszi az öngyújtóját, de nem látja, hogy a raktérben ott van Semir is eszméletlenül. Ben messziről próbálja figyelmeztetni, de nem tudja, így kénytelen belelőni Ninába. A csaj persze nem hal meg, de Bent épp eléggé megviseli a dolog ahhoz, hogy ne akarjon többé rendőr lenni. Szépen elbúcsúzik mindenkitől, kap egy kollégái által dedikált gitárt, és elmotorozik. LA-ben koncertezik (melyen felkötött karral Nina is jelen van) Semir meg Fogja a BMW-t és megy a dolgára.
2013. dec. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
...És várakozásainkkal ellentétben (szerencsére) Dieter még maradt :)
2013. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csorbinátor válasza:
Az RTL klub is adja az újabb részeket, csak itthon másképp számozzák az évadokat
2014. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
De úgy, mint Hotte...
2017. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!