Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Farkasnak levágják a fejét...

Ha Farkasnak levágják a fejét akkor az visszanő vagy meghal?

Figyelt kérdés
Illetve X professzor a legerősebb mutáns? mindenkit kinyírhatna egy gondolattal

2013. máj. 25. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Jean Grey simán kinyírja bármelyiket a telekinézisével. És igen, így meghalhat.
2013. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztem meghalna.

Azt meg,h ki a legerősebb sztem nem lehet eldönteni. Mert amit mondtál,h X prof. megölne mindenkit, ott van pl. Magneto aki felkészült ellene a sisakkal, őt nem tudná megölni, Magneto ráhajtogatná a kerekesszéket :D

2013. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Farkas nem halna meg, nézd meg az X-men kezdetek: Farkas c. filmet, és a végén, talán a feliratok után van egy fontos rész
2013. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De az Deadpool és 1)Deadpool halhatatlan 2)Gyorsabb regenerációja van, mint Rozsomáknak
2013. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de Deadpoolnak Kardfog génjeiből van a regenerálódási képessége
2013. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
majd az új Farkas c. filmben kiderül, hogy halhatatlan e
2013. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem,h Rozsomáktól és a Marvel wiki szerint is, az elég megbízható forrás: [link]
2013. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

lehet igazad van, csak én úgy emlékeztem, hogy

Spoiler

amikor Farkasnak "beültették" az adamantiumot, akkor Stryker azt mondta Zeronak, hogy vegyen Farkastól DNS mintát, de most néztem meg újból azt a részt, és úgy van ott, hogy törölje ki az agyát

Spoiler vége

szóval, lehet, hogy már előtte, vagy közben vettek tőle mintát

2013. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De a képregénybeli és a filmbeli Deadpool teljesen különböznek, kb annyi közös van bennünk,h mindkettőt Wade Wilsonnak hívják. Képregényben Wilson rákos volt, azt mondták neki h megkapja Logan DNS-ét és meggyógyul. Megkapta, de elkezdtek rajta kísérletezni, ami nem tetszett neki, így lemészárolt akit tudott és később elnevezte magát Deadpoolnak és a kísérletezést Dr. Killebrew végezte nem Stryker.

A filmben meg eleve Logan társa volt vagy mi és mutánst csináltak belőle Logan, Küklöpsz meg még 1-2 mutáns képességeit felhasználva.

2013. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!