Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy egyes...

Yumi Zakuro kérdése:

Miért van az, hogy egyes emberek lefikázzák, azt, aki szívét-lelkét beleadja a cosplayébe, de mégis csak annyit kap, hogy "tömeg cosplay, gagyi, túl sok van belőle stb. "?

Figyelt kérdés
Unom már, ha valaki Narutosat akar cosplayezni, vagy bármi mást, ami "tömeg cosplaynek" számít azt már egyből lenézik (persze a többség nem, de sajnos az ilyen emberekből is túl sok van). Ennek az egész conozásnak, cosplayezésnek nem pont arról kellene szólnia, hogy itt ilyen "különc" emberek vannak, és mindenki megért mindenkit, és hogy a saját egyénünket kifejezzük? Akkor miért kell ellenségeskedni? Miért kell akkor fikázni? Legalábbis miért kell a nem tetszést kinyilvánítani? Nekem is vannak cosplayek, cosplayerek, amikhez, akikhez negatív véleményem van, mégsem mondom ki hangosan. Annyira bántó, hogy pont egy ilyen közösségben kell ellenségeskedni.

2013. máj. 26. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem különcség, hanem divat. Lehet, hogy azért ítélik el a többiek az ilyen Naruto-s cuccokat, mert egyből úgy tekintetek rájuk, hogy csak divatból majmolják az anime-ket.


Én például szeretem a rock, metál zenét. Ha odajönne hozzám egy ilyen emo-s kinézetű Green Day, Sum 41, meg a fogalmam sincs, hogy milyen nevű zenekar rajongója, én sem szimpatizálnék vele, ha esetleg ilyen zenés témában kellene együtt lennem vele.

2013. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát... elég gáz már az, ha valaki "divatból" csinálja ezt. Mellesleg megjegyzem a Naruto meg ezek nagyon nem divat. A google a barátod, a divat (úgy általánosságban) teljesen más. Persze az már más kérdés, hogy az animések, vagy esetedben a rockerek között mi a "divat". Szerintem már az lenézendő, hogy valaki ezekben az életvitelekben (szerintem joggal nevezem így) megkülönböztetik a "divatot" és a "nem divatot".


Amúgy én is oda meg vissza vagyok a metalért, rockért, de mégis ugyan úgy istenítek egy Bodomos Alexi Laihot (nagy naaaagy szerelmem ˇ^ˇ), vagy egy Slasht, vagy bárkit, mint egy Derick Whibley-t (csakhogy a te példáiddal éljek), vagy egy Billie Joe-t. Szerintem ezek olyan műfajok ahol csak jók és nagyon jók vannak. Te pont azokat soroltad fel, akik a műfajukban a legjobbak, akik a legtöbbet tettek azért a zenei ágért. És már ez elismerendő, és nem olyan kis egy slágeres popsztárocskák, mint a mai "zene nagyjai".

2013. jún. 18. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!