Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó sorozat ajánlat? Amik...

Jó sorozat ajánlat? Amik eddig igazán tetszettek, leírom a kérdés alá?

Figyelt kérdés
Lost, Prison Break, Dexter, The Walking Dead

2013. máj. 26. 17:28
1 2
 1/11 xenon11 válasza:

Marichuy xd

Amugy zöld íjász:)

2013. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Prison Break

Ghost Wishperer

Beast Master

2013. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
American Horror Story
2013. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Breaking Bad

Game of Thrones

The Big Bang Theory

How I Met Your Mother

Family Guy

South Park

Falling Skies

The Borgias

Hannibal

2013. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 FannaL ***** válasza:

Vámpírnaplók, van benne szerelem, de nem is. És persze sulis. :)

Ja és a vámpír szó, ne Twilight-ot képzelj el, de ne is horrort. Csak ilyen lazább dolog. A történet sem unalmas, és folytatódik, tehát nincs az, hogy minden epizódban újabb rejtély következik. Én 13 éves koromban kezdtem el nézni.

Egy "baj" van vele: a 3. évadtól nem szinkronos. De ez annál is jobb, mert a magyar szinkronja pocsék volt. És a benne lévő pasik sem rosszak. ;) :))

2013. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek! FannaL, nekem az nem plusz pont mivel pasi vagyok :P ,utánuk nézek. Az Amreican Horror Story az mennyiben csak horror és miben több?
2013. máj. 26. 19:23
 7/11 A kérdező kommentje:
* American :D
2013. máj. 26. 19:24
 8/11 FannaL ***** válasza:
Puff akkor bocsánat :D Én innen mindent nézek/nézni fogok(a TWD nyárra megy) kivéve a Prison Break-ot.
2013. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt én is nagyon bírom, pedig a zombikat általában nem szeretem. :D
2013. máj. 26. 19:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Férfiként a The Vampire Diaries-t inkább hanyagold.


Amiket már írtak, de leírom, mert tényleg top sorozatok: Breaking Bad, Game of Thrones.

Illetve ajánlott még a Falling Skies, Hannibal, The Borgias és ha szereted a horrort akkor az American Horror Story is, bár nem olyan kőkemény horror.


Még pár sorozat, de csak random pár darab, mert minden ilyen kérdésnél vagy 20 percre leragadok: Six Feet Under (Michael C Hall, azaz Dexter korábbi sorozata), Homeland, Justified, The Shield, Spartacus, House, Bansee.

2013. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!