Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorolnátok filmeket amik...

Sorolnátok filmeket amik megfelelnek az alábbi kritériumoknak?

Figyelt kérdés
Ne legyen ,bűnügyi,horror,scifi. Legyen jó minőségű a felbontás. Ha lehet valami állatos, vagy vígjáték valami igazán jó. Amit ajánlanátok családi filmnézésre.

2013. máj. 31. 13:38
 1/9 FannaL ***** válasza:
Marley meg én. :)
2013. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ebben megvan minden, amit leírtál:


[link]

2013. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A felbontás attól függ, hogy milyen minőségben teszik fel.
2013. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tökéletes családi filmnézésre:


[link]


Egyébként vígjáték(részben),nem túl pontos a besorolás a linken. És a többi részét is ajánlom :)


Esetleg még ezt:


[link]


Ez is állatos és többrészes,viszont ez már nem vígjáték. A felbontás és minőség pedig többmindentől függ,pl attól hogy kiadták-e olyan minőségben,amilyet szeretnél,és hogy feltöltötték-e valahova abban a minőségben. De szerintem mindkettő nézhető :)


Remélem segíthettem!

2013. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából ezek közül egyik sem tetszik. Mindegyik régi. Esetleg valami újjabbat?
2013. jún. 4. 11:12
 6/9 anonim ***** válasza:

1.Nem olyan régiek,csak azért,mert nem két hete jöttek ki a mozikban

2.Ha régiek lennének,azzal sem lenne semmi baj.

3.Írunk neked egy rakás filmet,erre napok után annyival jössz,hogy "nincs-e másik"? Legalább megköszönhetnéd.

2013. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 FannaL ***** válasza:
És amiatt nem tetszik mert régi? Amúgy meg lehetne köszönni, legalább. Nem az, hogy ezek közül semelyik sem megfelelő mikor valaki írt hozzá egy ajánlást is. Akkor még többet hozzá lehetett volna írni, hogy 2012/13-as kéne. Egyébként lehet jó, attól, hogy régi.
2013. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi nem akartam bunkó lenni csak gyorsan kellett volna és nem arra figyeltem. Utólag is bocsi. Hülye berögződés, hogy a régi filmek nem tetszenek.
2013. jún. 7. 14:51
 9/9 A kérdező kommentje:
És persze köszi az ajánlásokat de még egyik sem tetszett :/
2013. jún. 7. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!