Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok Smith távozásához?...

Mit szóltok Smith távozásához? (Doctor Who)

Figyelt kérdés
A mai napon a BBC bejelentette, hogy az ideji karácsonyi részben Matt Smith kilép a sorozatból. Vélemények?

2013. jún. 2. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi. Mindig váltják a Doktort, ahogy az utitársakat is. Ez a rendje. Remélem szintén szimpi Doktor lesz.
2013. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért fájt a hír, mert nagyon megkedveltem a 11.-et. De biztos jó lesz a távozása, és egyre jobban kiváncsi vagyok a 12.-re. Matt-től meg egy maratonnal búcsúzom :-)
2013. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És sajnálom, mert nekem úgy tűnik,h sürgetik a sztori befejezését. Régebben azt nyilatkozták,h a Doctornak 12 regenerálódása lehet, tehát 13 különböző Doctor, plussz volt a mostani évadzáró rész is, ahol megint szó esett a Doctor haláláról stb. ráadásul a legvégén ugye felbukkant az öreg fószer, akire a 11. szavaiból arra lehet következtetni,h szintén egy regenerálódása volt, szal maradt 1 aki az új lesz? :( Ő is lehúz vagy 3-4 évet és vége az egésznek? Nagyon remélem,h nem.

Plussz remélem választ kapunk arra is,h miért kellett a 10-nek regenerálódnia.

2013. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez a csak 12x regenerálódhat, hülyeség.
2013. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez Doktorpazarlás.
2013. jún. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ÉN NAGYON SZERETEM Matt Smith-t. Nem akarom h elmenjen! Nem elég h a 10.regenerálódott de még a 11.Doctort is lecserélik!:(
2013. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Smith maradhatna még egy évadot.
2013. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tamka válasza:

ő döntött úgy ,hogy távozik.Jómagam megértem,mert első sorban ő egy fiatal színész,akinek épiítenie kell a karierjét.Úgy érezte itt az idő továbblépni,és szerintem jó döntött,személy szerint igazán megkedveltem,deez a sorozat többek között erről is szól,a változásokról és azok elfogadásáról.

Nagyon jó példa amugy,Tom Baker(a 4.Doktort alakító színesz)7 évig formálta meg a címszereplőt,és igaz ,hogy a mai napig nagyon népszerű,már főleg mint narrátor és szinkronszínész,de soha nem tudott kitőrni a ,,Doktor,, sktaujából.Minden más szerepétől ,,elvárták,, hogy ,ugymond Doktoros legyen,pedig ő is egy nagyon tehetséges színész,persze szerepelt más filmekben ,de ő mindig a 4.Doktor marad(t).

Szerintem Matt is emiatt lépett tovább.

2013. szept. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Smith maradhatott még egy évadot.
2013. szept. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszer mindenkinek leáldozik. Eleinte kedveltem, de aztán olyan irányba "sodorta" el a sorozat atmoszféráját ami nekem nem tetszett. Úgyhogy én nem bánom, hogy elment.


De van egy jobb válaszom is :)

Minden aminek kezdete van, egyszer véget is ér Kérdező.

2014. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!