Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen Marvel rajzfilmek...

Milyen Marvel rajzfilmek vannak magyar szinkronosan?

Figyelt kérdés
Olyan rajzfilmeket keresek amikben Marvel képregényes hősök vannak.Mint a DC-nél pl a Superman elszabadul,Superman és a Nap-expedíció,Superman/Batman: Közellenségek,Superman: Ítéletnap,A Zöld Lámpás - Smaragdzöld lovagok ,A Zöld Lámpás - A kezdet,Igazság Ligája - Két földi válság,Igazság Ligája - Az új küldetés.Ilyenek érdekelnek Marveles hősökkel.(vagy DC-s rajzfilmek is érdekelnek ezeken kívül)

2013. jún. 3. 07:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9. es válaszoló. DE MARVEL MESÉKET kérdezett, és nem azt a szar DC fosokat XD
2017. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves 11-es válaszoló, a Dc filmek sem "szarok", ahogy a marvelnél, úgy a dc-nél is vannak jók és kevésbé jók is. Amúgy meg a kérdező mondta, hogy dc is jöhet. Na de a témára térve, marvelben nem igazán vagyok otthon, de dc-t tudok ajánlani: Az Igazság Ligája: Háború, Villám paradoxon, Két Földi Válság, Atlantisz trónja, Istenek és szörnyek, Apokalipszis. Batman fia, Batman vs Robin, Batman vs Kétarc, Batman vs Piros sisak, Batman: A kezdet kezdete,Batman: A gyilkos tréfa, Batman: A rém álarca, Tini titánok az igazság ligája ellen. Most ennyi jutott eszembe. Igaz, hogy mind Dc, de nekem a legtöbb az nagyon tetszett. Annyi, hogy nem írtam sorrendben, de szerintem az elég mindegy. Jó szórakozást! :)
2018. jan. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Thor: Asgard meséi

Szerintem a legjobb, ha szebb lenne a rajzolás, simán tromfolná a Thor filmeket.

Fekete özvegy, Vasember, Dr. Strange, Hulk....ga ezekre rákeresel azzal h rajzfilm, ki fog adni párat :-)

2018. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!