Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Deadpool képregény (magyarul)...

Deadpool képregény (magyarul) hol?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Maga a széria nem jelent meg de már ilyen albumban láttam amiben többféle Mrvel képregény is volt, de sajnos most nem jut eszembe a címe. Viszont az a baj a Deadpool-lal, hogy tele van olyan poénokkal amikek magyarul nem igazán lehet visszaadni.
2012. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
[link] Találtam :)
2012. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na az nekem is új :D
2012. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer véletlenül botlottam bele az oldalba, de szerintem nagyon jó! :)
2012. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2010-ben a Kingpin kiadó kiadott egy Új Marvel Extra című képregénykötetet, amelyben volt Deadpool képregény is:

[link]


Hogy mely képregény volt benne, azt itt megtalálod:

[link]


Amúgy érdemes a pokember.hu weboldal fórumára regisztrálni (Kingpin kiadó hivatalos honlapja)...sok képregényrajongó van ott, akik mindenre tudják a választ :).

2012. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!:) a Hálózsákot én is ismerem (és már mindet elolvastam ami fent van ):D De azért köszi
2012. aug. 24. 16:58
 7/7 anonim válasza:
Hello én x-fanzine-n szoktam cabel and deadpool kepregényt olvasni majd adok linket csak fel kell regisztrálni!
2012. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!