Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » [naruto]melyknek örülnétek...

Kazuki kérdése:

[naruto]melyknek örülnétek jobban? Narusaku vagy naruhina többi lent

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2013. jún. 4. 09:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok naruto-fan, így nekem teljesen mindegy.


Ha mindenképp választani kell: Hinata.

2013. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Nirata ***** válasza:

Naruto+Hinata


És te?

2013. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Naruto + sakura 4ever

bár sakura nem érdemli meg de naruto viszont megérdemli hamár az elejétől bele van zúgva folyton csak sakura-chan meg minden hinatát meg úgysem csipem idegesít és naruto általában csak ennyit mond neki hogy szia hinata szal ez a véleményem

2013. jún. 4. 16:19
 4/15 anonim ***** válasza:

naruhina kezdettől fogva :) valahogy olyan alap volt, mert sakura tipikus a "történet ribije" volt számomra, de utálni mégse utálom(pedig lenne miért!!), csak tudom, hogy nem érdemli meg narutot.

amúgy nekem tök 8 hogy kivel jön össze, tőlem aztán tentennel is összejöhet x), csak ne sakuraval. kiráz a hideg tőlük :D hatalmasat csalódnék ha ezek után sakuraval hozná össze narutot a mangaka,nem hiszem hogy ezzel egyedül lennék.

2013. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 SzMo99 válasza:
NaruHina :D ök a kedvenc szereplőim, én valamiért sose kedveltem Sakurát, ő az a személy aki nem érdemli meg Narutot.
2013. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha más lehetőség nincs,akkor NaruSaku,de csakis azért,mert Naruto Sakurát szereti . Hinata aranyos,de csak egy kis nyápic,nyávogó kiscsaj . Sakura meg annyira egy hálátlan >< Azt hiszem Tenten és Ino tartozik csak a normális lány kategóriába.Meg talán Temari.
2013. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Fodor Vajk válasza:
100%

Szerintem a legjobb pár eggyértelműen a NaruHina és SasuSaku.

A sima Naruto-ban Sakura csak Sasuke után futkosott.

Ezeek után NEM ÉRDEMLI MEG Konoha hősét,A Negyedik Hokage fiát,A Kilencfarkú Rókadámon jinchuuriki-jét.


Persze Hinata a kezdetektől fogva szerelmes volt belé és nem érdekelte hogy Naruto=osztály bohóca és azt hogy áálandóan valami hülyeséget csinál (gondolok itt a Hokagék Kőarcainak befestésére.STB.

Szóval ezért NaruHina és SasuSaku.

és szerintem a szerelők közül:

NaruHina

SasuSaku

Temari és Shkamaru

Choji és Ino

Tenten és Lee.

Köszi ha végigolvastad :)

2013. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat én egyépként hinatát utálom mert teljesen bele van b*zulva narutoba de annyira hogy az már rémisztő de még se szól narutonak semmit sakura a sima naruban egy p*cs de a shippuba már nem olyan totál mega sasuke b*zi de akkor sem érdemli meg narutot de naruto viszont megérdemli

a szerelmet és már az elejétől sakurát szereti nem értem mér de ez van ha kishimoto ezzel kezdte a narutot illene így is befejezni és egyébként az összes választ elolvastam és mindban volt valami igazság legalábbis a számomra :)

2013. jún. 11. 21:37
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

hát mert sakura? ő nincs beleb*zulva sasukeba? :D ráadásul egy csomó okot fel lehet sorolni, miért egy sz*r karakter. sokkal rosszabb mint hinata.


hinata is sokat változott/fejlődött az utóbbi időben. nem is csinált szegény semmit, amiért utálják sokan, csak annyit tett, hogy szereti narutot :/ az is baj ha félénk, az is baj ha kiereszti a hangját.


nagyon sok narusakus a kushina-sakura hasonlóságot hozza fel, de amúgy csak egyetlen egy dologban hasonlítanak: az agresszióban. és ez miért jó tulajdonság? ez miért olyan, ami miatt narutonak sakurat kellene választania?

sokan azt észre sem veszik, hogy hinata is eléggé hasonlít kushinara, mégpedig abban h: szinte mindennél jobban szereti narutot, életét megkockáztatva védte őt, na meg naruto változtatta meg őt (ahogy kushinat meg minato :) ) ráadásul még biztatta is (chuunin vizsga előtt, meg most a háborúban) szerintem ezek sokkal szebb hasonlóságok. (+ ez nem személyiséggel függ össze, de kiskorukban mind2jüket elrabolták xD)


nagyon csúnya dolog lenne kishitől, ha nem hinataval jönne össze naruto a végén, azok után amiket tett érte.

nehogy félreérts :) nem hinata fan vagyok. 1000x inkább narutot bírom. és tudom, hogy a narutoban az ellentétek vonzzák egymást (elég sok minden a jin-jangra épül) és ők nagyon összeillenének.


remélem nem haragszol az ellenvéleményem miatt :D egyszerűen én csak a naruhinát tartanám helyesnek, szebbnek, tanulságosabbnak.

2013. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"már milyen lenne, hogy naruto nem hinatát választaná? hisz hinata mindent megtesz blablabla" hinata semmit sem csinált. kés elé ugrott, hogy majd o, a nagy hyuga hinata megvédi narutot peintol. még 5 percet sem tudodt állni a lábán :/ kinyogott egy sze-szeretlek na-naruto-kunt. kozel 4 évébe telt! annyira mnem szeretem azt az idegesito karakterét :( mangát olvasom és max. 3 találkozott narutoval. harcban adott egy tényleg szép lelkesito beszédet narutonak, ezt be kell vallani. majd naruto csak azért fogta meg a kezét hogy chakrát adjon neki. egész shippudenben egy árva pillanat sincs, hogy naruto tényleg megszeretné hinatát. ellenben naruto amiota az eszét tudja hosen kitart sakura mellett. az lenne a jo ha a fohos végre megkapná a szeretett csaját :) sakura sokkal tobbet volt narutoval, aggodott érte, bár megvédeni nem tudja mindig segitett neki :) de ez az én véleményem
2013. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!