Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak pár Walking Dead-es...

Csak pár Walking Dead-es kérdés. Te mit tennél, mi a véleményed?

Figyelt kérdés

1. Ki a kedvenc szereplőd, és miét?

2. Melyik a kedvenc részed?

3. Mióta nézed a sorozatot?

4. Kedvenc zene a soundtrack-ből?

(persze ha van bármelyik is)

5. Te mit tennél egy ilyen zombiapokalipszis esetén? Ha látnád a tv-ben, hogy ez van mit csinálnál? (csak olyan kíváncsi vagyok, hogy más mit csinálna. vagy csak én szoktam ilyenen gondolkodni?) :D



2013. jún. 5. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1) Daryl és régebben Glenn volt. Daryl a tökéletes túlélőember ebben a világban, ugyanakkor képes volt megőrözni az emberségét is. Kemény, tudja mikor mit kell tenni, megvannak az elvei, de mint Sophia esetében láthattuk van érzelmesebb oldala is. Glennt régen bírtam, mikor még megvolt a karaktere úgymond, és nem redukálódott le a szerepe "3 részenként megszólalok egyszer" szintre...


2) Sophia halála 2.0


3) A második évadnak már vége volt mikor elkezdtem, pontosan nem emlékszem.


4.) A sorozat introja, ha az játszik.


5) Szereznék egy Daryl féle nyílpuskát, sok nyíllal, és kezdetben beköltöznék valami olyan helyre, ami közel van a kórházhoz, és egy nagyobb élelmiszerbolthoz, valamint könnyen védhető. Aztán, a vírus elterjedése után 1-2 hónappal (már ha túlélem) beköltözök magába a kórházba, nem hiszem hogy ezek után túl nagy tömegnyomor lenne ott. :D Ja, meg nem ártana fegyvereket is szerezni, de az elég problémás.

2013. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Daryl, Michonne. Ők azok akiket szívesen látnék az oldalamon egy ilyen esetben.

2. Az első két rész. Aztán a 2. évadban amikor megállnak az úton és Sophia eltűnik, meg az a rész amikor előkerül, és amikor menekülnek a farmról. Utána a 3. évadban mikor Rick újra találkozik Morgannal. Meg Merle ámokfutása, részegen.

3. Tavaly nyáron találtam rá, még akkor be is faltam a 2 évadot.

4. Jamie N Commons - Lead Me Home http://www.youtube.com/watch?v=K53Lf5Jkbjs

5. Ha ilyet látnék a TV-ben valószínű belém fagyna a sz4r. Aztán persze beindulna a túlélőösztön. fegyverkeresés, haverokkal összebandázás, biztonságos hely keresés stb. :D

2013. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

***** SPOILER VESZÉLY ********* SPOILER VESZÉLY *********

Ha nem láttad a sorozatot és szeretnéd megnézni, ne olvasd el ezt a hozzászólást! ;)


1. Jelenleg Daryl, Maggie és a Kormányzó. Daryl egyértelmű miért, az előttem lévők is leírták már, sok hozzáfűznivalóm nem lenne. Maggie azért, mert apuci kicsi lányából egy vagány csaj született. Bár sok lehetőséget kiaknázatlanul hagytak a karakterében. Meg jól néz ki, ez sem utolsó szempont! :D. A Kormányzó pedig ördögien zseniális karakter! Imádom gyűlölni őt. Tehát azért a kedvencem, mert gyűlölöm :D. A könyv is megvan (A Kormányzó színre lép), így kaptam egy elég jó képet arról, hogy miért lett olyan, amilyen. Illetve kedvencem volt még Dale is, amíg nem lett zombicsemege. Megpróbálta megőrizni az emberi mivoltát ebben a kifordult világban, bár való igaz, a liberális eszméi néha túl sok volt már nekem is, de szimpatikus karakter volt.


2. Harmadik évad első része, annak is az eleje. Elképesztő, egy szót sem szól senki, mégis mindent értesz. Teljes részben pedig az, amikor Rick és a Kormányzó tárgyalnak.


3. Tavaly június közepe, vége óta, szóval pont egy éve kezdtem el nézni, első két évadot ugye "daráltam", napok alatt végeztem vele.


4. Tom Waits - Hold On

http://www.youtube.com/watch?v=DkpaKx1UUUw

Ezt énekli Beth a börtönben, majd már az eredeti zenére mutatják Andreát, amikor meg szeretné ölni a Kormányzót.


5. Első dolgom az lenne, hogy összeszedném azokat, akikkel túl szeretném élni ezt az egészet. Készleteket azonnal felhalmoznám. Kádat tele vízzel, hordókat tele vízzel, tartós élelmiszerek, üzemanyag, elemek, stb, stb, ami kell. A házat megerősíteném, kapukat magasítanám (elsődleges védvonal), ajtókat/ablakokat bedeszkáznám, bent a házban a lépcsőt eltávolítanám (másodlagos védvonal, és az emeleten élnénk elsősorban, amúgy létrával oldanánk meg a közlekedést) majd kivárnám, amíg lecseng a kezdeti fázis, a kór terjedése. Ha az elején útnak indulnánk, valószínűleg járkálóvá válnánk, hisz az utak, autópályák bedugulnak, vagy járkáló ölne meg minket, vagy egy másik ember, mert kell neki az, ami nekünk van. Szóval amikor eltelt már jó pár hét, akkor indulnánk útra. Fegyverek elsősorban ami itt a ház környékén van: vasvilla, kalapács, feszítővas, stb. Csendesek. Hátrányuk, hogy közelharci fegyverek... Nos, kocsit szereznénk, valami nagyobb terepjárót, ami tényleg az, nem ilyen luxusterepjáró. Valószínűleg valamelyik úton találnánk is egy csomót, annyi lenne mint a szemét. Fegyvereket vadászboltokból, rendőrautókból, rendőrőrsökből próbálnánk szerezni, illetve biztos lennének katonai járművek is, fegyverek szanaszét (a gazdája hörög valahol :D), szóval tarhálnánk, gyűjtögetnénk. Van itthon két légpuska, egy noname piaci 5.5-ös, szanaszét hord, be kéne már lőni rendesen :D, viszont bivalyerős légpuskához képest, illetve egy spanyol gyártmányú, távcsöves Gamo M400-as [link] , ez halálpontos, de gyengébb, mint a másik. Mondjuk zombi ellen egyik sem ér sokat :D. Nem sokat értek a golyós fegyverekhez, szóval szakirodalmat még az fertőzés elején begyűjtenénk :D. Lőni bárki tud (legfeljebb senkit sem talál el), de mondjuk, hogy melyik fegyverbe milyen lőszerek illenek, f@sz se tudja :D. Egy biztos: kórházakat, plázákat, bevásárlóközpontokat, templomokat, iskolákat, kórházakat és egyéb olyan helyeket, ahol tömegek gyűlhettek össze a vég óráiban, messzire elkerülném! Ugyanis mind ott pusztultak sajnos. (Kórházba eleve bekerülnek a megharapottak, illetve a már meghalt emberek, kész darázsfészek, templomba még az ateisták is elmennek könyörögni az életükért :D, többit nem kell taglalnom nagyon). Első válaszoló, Te vagy a leggyengébb láncszem, viszlát! :D. Igyekeznék olyan helyre menni a csapattal, ami lehetőleg távol van mindentől, de adott minden feltétel arra, hogy túléljünk. Szóval fel a Bükkbe, keresni valami erdész házat, vadász házat, síházat (Bánkút például jó ötlet, voltam már ott, vagy talán Jávorkút jobb lenne, az fentebb van a francban, erdő közepén). Vagy valami eszméletlenül jól védhető, biztonságos helyet, masszív falakkal a városban. A melóhelyem talán jó lenne, hatalmas belső aula, gangos folyosórendszerrel, a lépcsőház lezárható, egyedül a bejárat aggaszt, üvegből készült, de biztos találnánk rá megoldást. Közelben van:

- 2 benzinkút

- több élelmiszerüzlet

- vadászbolt

Talán túlélnénk. Vagy nem. A zombik egyszer csak szétrohadnak :D.

2013. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
óó nagyon jókat írtatok :D igazából az ötösre voltam a legkíváncsibb. Mindenkit felpontoztam. és a harmadiknak: még , hogy pont itt lakok a közelben (a Bükkben)
2013. jún. 7. 19:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Daryl, a korábban leírtak miatt.


2. Még az első évadból az a rész, amikor az öregek otthonát védőkkel "randiznak".


3. Nem emlékszem pontosan, az első évad végefelé kezdtem el nézni.


4. Tom Waits - Hold On -jó a zene és a hangulat miatt nagyon bejött, szívszorongató volt...


5. Ami a legfontosabb lenne, az a nyílpuska beszerzése :) Ezen túlmenően felpakolnám a fél gyógyszertárat, elsősorban antibiotikumot, fertőtlenítőt, kötszert, fájdalomcsillapítót, multivitaminokat. Aztán jönne a kaja, tartós élelmiszer, konzerv, később pedigolyan magok beszerzése, amiből majd étkezésre alkalmas növényt tudok kreálni.


Én is szoktam egyébként ilyeneken gondolkodni, túl sok hülyeséget nézek, walking dead, de nagyon rátett a revolution is sztem.


Én is kérdezhetek?

Ezt a kérdést te írtad ki?

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__44..

2013. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem, nem én tettem fel ezt a kérdést :D én azért nem vagyok megszállott, csak elgondolkodtam, hogy mégis mi lenne ha.. :D
2013. jún. 9. 12:18
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

1,Nincs kifejezetten kedvenc szereplőm,mindegyiknek vannak jó pillanatai

Bár Merle szövegein szoktam szakadni,aztán a végén kiderül hogy nem is akkora patkány,és a Maggie Glenn páros is tök jó:D


2,Az első a legjobb,meg a 3. évad utcsó része


3, 3 napja,ennyi idő alatt megnéztem az összes részt:D


4, Kedvenc zeném amikor Rick látja Lorit a sírnál


5,Az elején nem mennék sehova,összeszednék egy kissebb csapatot akikkel túl akarom élni,oda mennénk akinek a legvédhetőbb a háza,felhalmoznánk minél több készletet,víz,kaja,elemek,stb.. bedeszkáznánk az ablakokat..

Elmenni a városból azért nem jó ötlet az elején,mert valószínű a fél város ezt csinálná,és nem jutnánk túl messzire a hatalmas dugóban,nagy lenne a káosz

Miután elcsendesedtek a dolgok,kimennénk fegyvereket meg a túléléshez szükséges további cuccokat szerezni,egy jó terepjárót,meg ilyenek,aztán tünés a városból egy biztonságosabb helyre,egy börtön lenne a legjobb valahol távol a lakott területektől,mint a 3. évadban

Ha a börtönt már befoglalta valaki akkor pedig a hegyekbe ott belehetne rendezkedni hosszabb távon vadásznánk halásznánk gazdálkodnánk stb..:)

2013. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

1. Michonne. Kiáll magáért, kemény, jószándékú. Kíváncsian várom mikor ismerhetjük meg egy érzékenyebb oldaláról is.


2. Sok van. Az első évad összes része, a 2. évdban, amikor elkezdik kiereszteni a járkálókat a pajtából, a harmadikban Lori szülése, és amikor a Kormányzó először megy el a börtönhöz a járkálókkal teli teherautóval.


3. Tavaly augusztus óta. Kb. 1 hét alatt néztem meg az első 2 évadot.


4. Van egy zene, ami általában akkor szól, ha a Kormányzó van színen. Akkor hallottam először, amikor Rick-ék első alkalommal mentek el Woodbury-be.


5. Már nagyon sokat gondolkodtam ezen. Valószínűleg északnak mennék, oda ahol minél hidegebb van, a sorozatba is mondták, hogy a hideg lelassítja őket. Gyűjtenék minél több ellátmányt és próbálnám túlélni.

2013. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Slow válasza:
100%

1,Daryl,Daryl,Daryl.Remek túlélő ösztön,stílusos ölés.Az első évadban túl hideg stílusa volt,mégis egyéniség,a 2.évadban kicsit érzelmesebb,a 3.évadban pedig egyszerre ragaszkodott a csapathoz,de kötelességének érezte Merl-höz való tartozást.De én imádom.:D

2,1. évad 1,2 rész

2.évad 1,utolsó rész

3.évad 1 rész

3,4 nap alatt végignéztem a 3 évadot :D

4,Nem emlékszek különösebben,az intro zenéje tetszett.Passzolt a sorozat hangulatához.

5,Húú hát először is biztonságba helyezném a családomat,összefognák pár tökösebb ismerősömmel,vagy rokonommal,keresnék egy elhagyatottabb környéket,megtisztítanám,körülnéznék ott,kaját szereznék.Igazából kívülálló emberekkel nem nagyon kötnék szövetséget,mert szerintem ilyen esetben mindenki arra törekszik,hogy túlélje,nem hogy feláldozzon valamit egy ismeretlen kedvéért.Fegyvereknek mindenképpen könnyű,éles,gyors baltát,Daryl féle nyílpuskát,szamuráj kardot,meg ilyen halk,de gyors cuccokat használnák.Bevetném azt a trükköt amit Morgan használt,hogy az állatokat ketrecbe gyűjtöm és kirakom a járkálóknak :D Amúgy a haverommal is szoktunk erről beszélni ha szóba jön a dolog:D még elképzelni is izgalmas.Amúgy én szívesen eltöltenék pár napot zombi apokalipszisban.Ja és én is a Bükkben lakok [Egerbakta]

További szép napot!:D

2013. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
5. Én is sokat szoktam ezen gondolkodni. Első dolgom lenne kiköltöznék a tanyánkra pár közeli ismerőssel és a családdal (3 sor kerítésen kéne a zombiknak átverekedni magukat, mire a legbelső körbe érnének, ahol a lakóház van) itt van egy betonpince is egy jó vastag ajtóval, ez nagyon tágas vannak benne nagy betontartályok, ebben vizet lehetne tárolni, vagy kisebb szobáknak is beillenének a komfort miatt. :D Itthonról ki vinnék minden tartós élelmiszert (a pince tele van lekvárokkal, befőttekkel, a hűtőláda tartalmát is kivinném, zsírban lesütném, és a zsírban hagynám, így elég hosszú ideig tartós maradna). Itt tartjuk a tüzelőt, úgyhogy télen is meleg lenne. Van mellettünk egy kisebb erdő az itt található fák egy részéből mind a 3 sor kerítés elé hegyes cövekeket tennék. Fegyvereket és muníciót arról a lőtérről hoznék, ahova járok hobbi szinten lőni (Itt nagyon sok különböző kaliberű pisztoly, és öntöltő fegyverek is vannak.) Ezek lennének az első pár hét teendői. Ezután valószínűleg a környező településeken keresnénk további felszerelés, élelmiszert.
2013. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!