Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a legjobb rendező?

Szerintetek ki a legjobb rendező?

Figyelt kérdés
vagy nektek ki a kedvencetek? (filmet is írjatok hozzá)

2013. jún. 8. 15:24
1 2 3 4
 11/38 HalkHogen ***** válasza:

Bay említett filmjei szórakoztató alkotások, de közük nincs a filmtörténeti remekművekhez.


Ja, még eszembe jutott Michael Haneke meg Kuroszava. Ők is príma direktorok.


Aki az utóbbi évekből remekművet akar látni, annak pl. a 4 hónap, 3 hét, 2 nap c. román filmet ajánlom. Zseniális.

2013. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Peter Jackson (Hullajó,Törjön ki a frász,Gyűrűk Ura Trilógia)

Quentin Tarantino (Kill Bil 1-2,Ponyvaregény,Alkonyattól Pirkadatig)

Robert Rodriguez (Terrorbolygó,Alkonyattól Pirkadatig)

George A. Romero (Rémmesék könyve)

2013. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
azért az Armageddon szerintem eléggé egy kiemelkedő alkotás, mivel a sok akciófilm ellenére is tudott Bay egy igazán szívbemarkoló filmet csinálni. Amikor a kilövéshez mennek az emberek, és az elnök beszél és közben megy az a zene, az nagyon megható pillanat, és a vége is amikor *SPOILER* Harry ott marad meghalni csak hogy megmentse az emberiséget *Vége*
2013. jún. 8. 18:04
 14/38 anonim ***** válasza:

# 8. vagyok.


Kurosawát kihagytam. Tőle pedig A hét szamuráj vagy az Álmok.

2013. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 HalkHogen ***** válasza:

Tiszteletben tartom a véleményed, de szerintem az Armageddon egy nevetséges film. Komolyan: egy rakás amerikai balfék megmenti a világot...


Én sokat nevettem azon a filmen, tényleg jó a humora, jól választották ki a színészeket is (Steve Buscemi abszolút ász), de egy eszméletlen nagy marhaság az egész. Hogy mi a nagy kunszt egy ilyen megrendezésében, én nem értem.

2013. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Park Chan-wook: Bosszú trilógia, JSA.

Kim Jee-Woon: Keserédes élet, A két nővér.

2013. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
6%

A kérdező hozzászólásai egyértelműen "internetes polgárpukkasztásra" mennek, ilyen primitív ember nem létezik, remélem. Ha igen, valószínűnek tartom, hogy a szülei igen közeli rokonságban álltak egymással.

A többi válaszoknál is megtalálható néhány fail, mint például Tarantinonal, az alkonyattól pirkadatig, amit a semmirekellő Rodrigez rendezett.


Hogy egy érdemi válasz is legyen a sok szemét között: Stanley Kubrick, Milos Forman.


Chan-wook Park tényleg jó és igen, Chan-wook Park, nem pedig Park Chan-wook.

2013. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

hát akkor ezt eléggé benézted, mivel 1: ki mondta, hogy egy akciófilm rendező nem lehet világklasszis? Talán van ilyen törvény, ami azt szabályozza, hogy "a legjobb rendező csakis dráma-film rendező lehet, és punk tum" 2: hogy jössz te ahhoz, hogy megvádolj hogy direkt csinálom, és ezzel most csak engem néztél le qrvára lol! Gondolkozz már te agyatlan sügér, hogy a nézeteidet egyeztetni kellene a világéval, nem nem rávetni magad egy neked nem tetsző emberre, mint valami csontra...És mi az, hogy szemét? Ez megint csak vádaskodás.

Na de az előtte lévő Armageddon fikázó is: "Röhögtem a filmen, jó vígjáték" hát akkor neked eléggé furcsa humorérzéked van, már megbocsáss.

Ennyi szociopatát istenem...

2013. jún. 9. 00:21
 19/38 anonim ***** válasza:

Ne haragudj! Én csak remélni mertem, hogy nem gondolod komolyan ezt a szellemi mélyrepülést. Még mindig tartom magam ahhoz, hogy nem gondolhatod komolyan amit írsz, mert ilyen szinten sekélyes és együgyű tag nem lehetsz.

Egy akció film rendező nem lehet világklasszis, a műfaj korlátoltságából kifolyólag. Nekem is vannak kedvenc akciófilmjeim, amiken felnőttem, de ezek nem a Bay-féle, hatalmas költségvetésből készített, borzalmas tempójú, nulla sztorival rendelkező, halál unalmas Armageddonhoz hasonló, ízléstelen giccsparádék. A színész gárdáról ne is beszéljünk.

Ez nem vádaskodás, ezek tények.

2013. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
te most vagy nagyon öreg vagy, és nem bírod elviselni, hogy az új generáció a földbe tiporja a te 50es évekbeli fekete-fehér kedvencedet, vagy csak simán egy nagyon önző ember. Ott a Sebhelyesarcú, az jó film szerinted? Nem bay rendezte, ja hogy szerinted Bruce Willis s*ar? Akkor biztos Al Pacino is szar szerinted, pedig ő aztán a legjobbak között van tényleg, és még csak nem is homokos mint Marlon Brando a Keresztapából, ami 1 óra izgalom 2 óra unalom, de elmenős film azért. Jah hogy akkor szerinted Michael Clarke Duncan a nagydarab feka is s*ar? Csak mert hiteltelen a külseje? Akkor biztos nem láttad a Halálsoronban. Jah hát az is "új" film, akkor biztos s*ar már megint szerinted, nem? Tiszta tucatfilm, igazad van. Vagy Will Smith? Csak mert a Bay rendezte Bad Boysban játszik? Tényleg, hallod akkora gagyi színész, a Legenda Vagyokban csak 4x eltaposta az összes gagyi régmúlt "sztárt" az alakításával... De akkor xarozzuk le mindjárt Tom Hanks-et is, aki a legjobbak között van az Apollo13,Ryan közlegény megmentése,Halálsoron,Kapj el ha tudsz, és még sok más filmjével. Ja a Ryan közlegényt Spilberg rendezte, aki szintén xar szerinted, mert rakott bele akció jeleneteket, és túl mainstream ugyebár...
2013. jún. 9. 01:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!