Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a horror filmnek a címe?

Mi ennek a horror filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Van egy horror film, amiben beköltöznek egy házba mint a Big Brother volt. De egy idő után rájönnek hogy már nem működnek a kamerák nem nézik őket a tv-ben.és hogy valami nincs rendben odakint.. és próbálnak kijutni onnan.. mi ennek a horrornak a címe ?
2013. jún. 13. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán a Ház az erdő mélyén?
2013. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nem az.. mondom a filmbe is úgy kezdődik hogy összeválogatnak embereket egy egy élő showba mint a big brother is volt..
2013. jún. 13. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pici szemem 2002
2013. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó filmnek tűnik de nem ez.. itt beválogatják őket.. a város közepében vannak.. ugyanúgy mondom mind amit csináltak magyarországon is.. csak kint történt valami és ők pont ezért úszták meg mert be voltak zárva ebbe a házba
2013. jún. 13. 18:01
 5/7 soldierdan ***** válasza:
Szerintem erre gondolsz : Dead Set (Hulla-ház). Már régen láttam, de az angol big brother egy kitalált adását filmesítik meg ahol a bent lévők nem tudják, hogy odakint kitört egy zombi invázió.
2013. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen erre a filmre gondoltam..köszönöm szépen !!!!
2013. jún. 13. 18:37
 7/7 soldierdan ***** válasza:
Nincs mit :)
2013. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!