Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Magyar vagy japán hanggal...

Magyar vagy japán hanggal jobb a Nana című anime?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly kérdés? Minden anime eredeti hanggal a legjobb. Na meg a magyar fordítás nagyon gáz. Az angol is eléggé eltér, de a magyar az még rosszabb.
2009. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem mindenhogy jó... Igaz hogy Hachi hangja nem sikerült vmi jóra de a japán hangja is elég borzalmas...

olyan vékony amilyen már nem is lehetne jobban...

de sztem jó azért én szeretem nagyon a Nana-t

2009. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem tudom miért fikázzák a legtöbben a magyar szinkron-t. nekem bejön meg sztem tök jók poénok vannak benne,de most japán hanggal is megnézem.köszi a válaszokat.
2009. okt. 11. 10:41
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván jogosan.


A magyar szinkront leginkább fiatal animések istenítik. Sok japánul tudó ismerősömmel beszélgettem erről; a félrefordítás mellett gyakran rosszul választják meg a szinkronszínészt is. Ez van, lelehet pontozni, attól még az az igazság, hogy sok a pocsék magyar szinkronos anime ^^"

Lásd: FMA.


Nanáról nehezen tudok nyilatkozni, mert nekem nem favorit, és keveset láttam belőle, de magyarul semmiképpen sem tetszik. Japánul még kevesebbet, de jobb volt.

2009. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Nanát nem ismerem, de én álltalában nem szeretem a szinkront, eleinte én is úgy néztem mindent, de amióta rákényszerültem a feliratra, most már mást se akarok :)

Mellesleg az ember egy kicsit még japánul is megtanul belöle

2010. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Minden anime xar szinkronnal ^^ Az olyanokat meg se nézem. Japán hanggal sokkal jobb!
2010. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát tényleg jobb viszont Hachi hangja engem nagyon irritál xD nagyon vékony és nyávogós
2010. júl. 28. 12:00
 8/14 anonim ***** válasza:

nem tudom mi a bajotok Hachi magyarhangjával, én nagyon bírom Mezei Kitty hangját, nekem inkább Shin hangja nem jött be...a többi elmegy.

szerintem a magyar szinkronra a legjobb jellemzés a megszoksz, vagy megszöksz xD

2010. júl. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én a japán hangjára gondoltam,nagyon szeretem Mezey Kitti szinkronját,de Hachi japán hangja egyenesen förtelmes :P
2010. júl. 30. 12:29
 10/14 A kérdező kommentje:
vagy Mezei?:P
2010. júl. 30. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!