Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ugye az biológiai szempontból...

Ugye az biológiai szempontból teljesen lehetetlen, ami a Mártírok című film végén van?

Figyelt kérdés
Tehát értem én, hogy nagyon sokáig "készítik" a lányt, hogy eddig eljusson, de ha megnyúznak valakit, akkor nem veszít túl sok vért? Mert még ha a fájdalmat ki is bírja, ez szerintem biológiailag lehetetlen.

2013. jún. 15. 14:31
 1/1 anonim válasza:
100%
Sajnos lehetséges, mivel megnyúzáskor csak a bőrt távolítják el, nem érintenek nagyobb ereket, ha szakértelemmel végzik. Persze a súlyos fertőzések és sokk stb. miatt nem él sokáig az áldozat, de órákig - napokig is szenvedhet. Régen kínzásként is alkalmazták (noha nem egész testen). A legmeggyőzőbb bizonyíték az olyan rettenetes feltáró felvételek, ahol élve nyúznak meg szőrméjükért kisállatokat, majd a még mozgó testüket halomra dobálják. Az emberi fantázia és kegyetlenség határtalan, sajnos nem kell lehetetlent kitalálniuk.
2013. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!