Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet megnézni az Amerikai...

Hol lehet megnézni az Amerikai história X alternatív befejezését?

Figyelt kérdés
A youtube-on nem találtam, mondjuk lehet hogy én vagyok béna. Igaz, hogy ebben Derek újra leborotválja a haját?
2009. okt. 10. 22:35
 1/9 anonim válasza:
41%
Erre én is kiváncsi lennék!
2009. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Nesztek...(Viszont angol..Sorry..)

http://www.youtube.com/watch?v=CoGRpign3fY

2009. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
36%
Én úgy tudom, hogy igaz, csak a könyvet kellene elolvasni.
2009. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ilyen befejezés csak pletya, még a Workprint verzió se tartalmazott ilyet. Rendezői változat/befejezés meg nem létezik a filmből még dvdn se
2009. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
35%
De van ilyen befejezés. Rengeteg ember látta. Csak nem haluzták be ugyanazt:-) Amúgy válaszolva a kérdésre, nem tudom hol lehet megnézni, de engem is érdekelne, mert jó ideje sehol sem találom.
2010. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy betiltották, és Mo-n pl. csak HBO-n láthatták a nézők, még az első vetítéskor.
2010. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen befejezés, mindenki csak hallott róla, vagy ismer olyat aki látta, valójában sose létezett.
2010. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
20%

De van én megtaláltam :)


http://www.youtube.com/watch?v=83cA9MFqgts

2010. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csilobi válasza:
Van ilyen befejezés, én annak idején, kb. 10 éve azzal a befejezéssel láttam a filmet. Egyébként nem csak a vége más, de ki is hagytak jeleneteket. Most megnéztem a vágott verziót, és sajnálattal tapasztaltam, hogy elveszítette a film a sokkoló jellegét.
2013. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!